-9%










Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Універсальний компактний бінокль Arsenal 10x50 (10-1050) такий легкий, що Ви не захочете розлучатися з ним. Він стане Вам корисний на футболі та в лісі, на морі та навіть недалеко від дому. Цей бінокль подарує чітке потужне зображення.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Arsenal |
| Тип | Бінокль |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 10-1050 |
| Вага, г | 700 |
| Габарити | 195 х 160 х 61 мм |
| Гарантія | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Діаметр вихідної зіниці | 5 мм |
| Діаметр об'єктива | 50 мм |
| Доставка/Оплата | Офіційна гарантія від виробника |
| Комплект постачання | Бінокль, Інструкція, М'яка якісна сумка, Ремінець для бінокля, Серветка для протирання оптики |
| Кратність | Постійна |
| Кратність наближення | 10х |
| Мінімальна дистанція фокусування | 7 м |
| Поле зору на 1000 м | 99 |
| Реальний кут зору | 7.42 |
| Світлосила | 25 |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тип конструкції | Porro |
| Тип скла | BK7 |
| Фактор сутінку | 22.36 |
- Ціна: 2 199 ₴
- Готово до відправки
- Код: 10-1050
Бинокль Arsenal 10x50 (10-1050)
2 406 ₴
2 199 ₴
- +380 (63) 236-11-87Lifecell
- +380 (68) 045-60-01Kyivstar
- +380 (95) 535-58-99Vodafone
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.







