
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Arsenal 15x70 Porro — великий бінокль, що має всі необхідні якості для проведення астрономічних спостережень.
Також прекрасно підходить для спостережень за наземними об'єктами, що розміщені на великій відстані.
У біноклі використовуються високоякісні призми BаK-4 і лінзи з багатошаровим просвітленням для підвищення контрасту зображення.
Конструктивні особливості:
- Збільшення 15х
- Скляна оптика з багатошаровим просвітлювальним покриттям
- Високоякісні призми BaK-4
- Підходить для наземних та астрономічних спостережень
- Велика апертура, що ідеально для умов поганої освітленості та спостереження за зірками
- Великий винос зіниці — ідеальний для людей, які носять окуляри
- Діоптрійна корекція для компенсації різної гостроти зору
- Корпус із захистом від потрапляння бризок і водяних струменів (туман, дрібний дощ, сильний злива)
- Кріплення до штатива
- Porro призми
- Сумка з ременем для зберігання і транспортування
- Гарантія 24 місяці
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Arsenal |
| Тип | Бінокль |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | NBN34-1570 |
| Вага, г | 1270 |
| Винесена окулярна точка | 18 мм |
| Габарити | 230 х 200 х 80 мм |
| Гарантія | 24 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Діаметр вихідної зіниці | 4.66 мм |
| Діаметр об'єктива | 70 мм |
| Додаткові характеристики | Корпус: з протиковзним гумовим покриттям, Кріплення на штатив, Наочники: складані, Оптична конструкція: Porro, Призми: BаК-4, Просвітлення: багатошарове Fully Multi-Coated, Фокусування: центральним колесом |
| Захист | Вологозахищені |
| Комплект постачання | Бінокль, Захисні кришки на об'єктиви, Захисні кришки на окуляри, Інструкція, М'яка якісна сумка з ременем, Ремінь для бінокля, Серветка для протирання оптики |
| Кратність | Постійна |
| Кратність наближення | 15x |
| Мінімальна дистанція фокусування | 5 м |
| Поле зору на 1000 м | 77 м |
| Реальний кут зору | 4.4 |
| Світлосила | 21.71 |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тип конструкції | Porro |
| Тип скла | BAK4 |
| Фактор сутінку | 32.4 |
- Ціна: 5 299 ₴



