


Бинокль Arsenal 10х25 DCF (WPA-1025BR) має водонепроникний, азотонований корпус із міцного полікарбонату, армованого скловолокном. Можливе тривале перебування бінокля під дощем, снігом або в умовах підвищеної вологості. Зверху корпус покритий гумовим шаром, що підвищує ударостійкість бінокля. Лінзи мають повне мультипросвітлювальне покриття, що забезпечує чітку, контрастну та яскраву картинку. Винесена окулярна точка та поворотно-висувні наочники дають змогу вести спостереження, не знімаючи окулярів. Бінокль має великий барабан центрального фокусування, що забезпечує плавне та точне настроювання, а також діоптричне настроювання правого окуляра для точного відповідності індивідуальним особливостям зору. Гумове покриття корпусу зі спеціальними виїмками для пальців створює комфортність спостережень і надійність під час утримання бінокля в руках. Лінзи та призми бінокля виготовлені зі скла, що не містить домішок олива та мишачка й безпечні для довкілля.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Arsenal |
| Тип | Бінокль |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | WPA-1025BR |
| Вага, г | 290 |
| Винесена окулярна точка | 16 мм |
| Габарити | 101 х 42 х 117 мм |
| Гарантія | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Діаметр вихідної зіниці | 2.5 мм |
| Діаметр об'єктива | 25 мм |
| Доставка/Оплата | Офіційна гарантія від виробника |
| Захист | Вологозахищені |
| Комплект постачання | Бінокль, Захисні кришки на об'єктиви, Захисні кришки на окуляри, Інструкція, М'яка якісна сумка з ременем, Ремінь для бінокля, Серветка для протирання оптики |
| Кратність | Постійна |
| Кратність наближення | 10х |
| Мінімальна дистанція фокусування | 3 м |
| Поле зору на 1000 м | 95 м |
| Реальний кут зору | 5.4 |
| Світлосила | 6.25 |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тип конструкції | Roof |
| Тип скла | BK7 |
| Фактор сутінку | 15.8 |
- Ціна: 3 715 ₴



