




Бінокль Arsenal NBN39-0730 з міцною механікою та гарною оптикою, розрахований на важкі умови експлуатації.
Бінокль має класичну для польових біноклів з Porro призмами конструкцію — міцний металевий корпус, обтягнутий тонким матеріалом, що імітує малюнком шкіру. Має гарне зчеплення з руками, але захисної функції від ударів це покриття не несе. Ця модель має не центральну, а роздільне фокусування окулярів.
Бінокль водонепроникний, заповнений інертним газом.
Вага бінокля — 342 грам, його розміри: максимальна ширина — 15.5 см, мінімальна висота — 11 см, товщина — 5 см. Шасі з металевого сплаву.
Об'єктив — дволінзова ахроматична склейка із зеленим антивідблисковим покриттям. Світловий діаметр лінз об'єктива 30 мм. Лінзи втоплені під переднім обрізом на 8 мм. На лінзах окулярів також нанесено зеленувато-фіолетове просвітлення.
Світловий діаметр очної лінзи 19 мм. Винос вихідної зіниці комфортний і становить 20 мм від очної лінзи.
Настроювання міжзіркової відстані (56-72 мм) здійснюється плавно, з невеликим зусиллям. На верхньому торці шарніра є шкала, яка допомагає встановити та запам'ятати значення міжзорячної відстані.
Вихідні зіниці обох окулярів правильної круглої форми діаметром 4.2 мм, що відповідає збільшенню 7х. Ближче до краю поля зору помітно прояв він'єтування поля зору.
Колімація обох каналів у нормі. Обрізання апертури немає.
Вимірене поле зору окулярів становить 60 o.
Точка найближчого фокусування 3 метри. Вимірювання лінійного поля зору дало значення 130 м. У перерахунку на кутове поле — 7.5 o.
Технічні характеристики:
- Збільшення: 7 х
- Діаметр об'єктива: 30 мм
- Лінійне поле зору на 1000 м: 130 м
- Кутове поле зору: 7.5 град
- Мінімальна відстань фокусування: 3 м
- Діаметр вихідної зіниці: 4.28 мм
- Сутінкове число: 14.49
- Светосила: 18.31
Конструктивні особливості:
- Оптична конструкція: Porro
- Призми: BаK-4
- Просвітлення: Повне багатошарове Fully Multi-Coated
- Фокусування: Індивідуальна, на кожному окулярі
- Корекція діоптрію: +6/-6
- Регулювання міжзграчкової відстані: 56 - 72 мм
- Винос зіниці: 20 мм
- Світловий діаметр очної лінзи: 19 мм
- Наочники: Звичайні
- Корпус: Міцний металевий, обтягнутий тонким матеріалом, що імітує малюнком шкіру
- Водонепроникність: Так
- Кріплення на штатив: Немає
- Газонаповнений: Так
Габарити:
- Вага: 0.342 кг
- Розміри: 155 x 100 x 50 мм
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Arsenal |
| Тип | Бінокль |
| Колір | Фіолетовий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | NBN39-0730 |
| Вага, г | 342 |
| Винесена окулярна точка | 20 мм |
| Габарити | 155 x 100 x 50 мм |
| Гарантія | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Діаметр вихідної зіниці | 4.28 мм |
| Діаметр об'єктива | 30 мм |
| Доставка/Оплата | Офіційна гарантія від виробника |
| Захист | Вологозахищені, Газонаповнені |
| Комплект постачання | Бінокль, гарантійний талон, Захисна кришка на окуляри, Інструкція, Ремінець для бінокля, Серветка для протирання оптики, Футляр із пристебнутим ремінцем для носіння |
| Кратність | Постійна |
| Кратність наближення | 7x |
| Мінімальна дистанція фокусування | 3 м |
| Поле зору на 1000 м | 130 м |
| Реальний кут зору | 7.5 |
| Світлосила | 18.31 |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тип конструкції | Porro |
| Тип скла | BAK4 |
| Фактор сутінку | 14.49 |
- Ціна: 5 499 ₴
- Готово до відправки
- Код: NBN39-0730
Бінокль Arsenal 7x30 Porro (NBN39-0730)
6 702 ₴
5 499 ₴
- +380 (63) 236-11-87Lifecell
- +380 (68) 045-60-01Kyivstar
- +380 (95) 535-58-99Vodafone






