-24%






Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Універсальний бінокль Arsenal 8x30 (10-0830) має гумове покриття, що захищає його від легких ударів і падінь. Міцна якість, зручна в користуванні.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Arsenal |
| Тип | Бінокль |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 10-0830 |
| Вага, г | 453 |
| Винесена окулярна точка | 0 мм |
| Габарити | 120 х 165 х 50 мм |
| Гарантія | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Діаметр вихідної зіниці | 3.75 мм |
| Діаметр об'єктива | 30 мм |
| Доставка/Оплата | Офіційна гарантія від виробника |
| Комплект постачання | Бінокль, Інструкція, М'яка якісна сумка, Ремінець для бінокля, Серветка для протирання оптики |
| Кратність | Постійна |
| Кратність наближення | 8х |
| Мінімальна дистанція фокусування | 0 м |
| Світлосила | 14.06 |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тип конструкції | Porro |
| Тип скла | BK7 |
| Фактор сутінку | 15.49 |
- Ціна: 1 629 ₴
- Готово до відправки
- Код: 10-0830
Бинокль Arsenal 8x30 (10-0830)
2 150 ₴
1 629 ₴
- +380 (63) 236-11-87Lifecell
- +380 (68) 045-60-01Kyivstar
- +380 (95) 535-58-99Vodafone
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.


