




Бінокль Arsenal 8x42 Roof ED (BW15-0842 ED) — це прекрасний вибір для всіх, хто хоче мати під рукою невеликий, досить легкий і міцний бінокль, що дає докладне, чисте та натуральне зображення.
Оптичні прилади, що мають у своїй конструкції лінзи з ED (Extra low Dispersion) скла, займають особливе положення на ринку. Їх випуск до снаги тільки високотехнологічним підприємствам, а зображення, що давається ними, максимально близько наближається до теоретично можливого еталону.
Основною особливістю спеціального оптичного скла з низькою дисперсією, з якого виготовлені лінзи бінокля Arsenal BW15-0842 ED, є те, що коефіцієнт заломлення таких скла мало залежить від частоти світла (від спектра). Всі світлові хвилі заломлюються на однакову величину кута. Застосування цього скла в конструкції об'єктивів дає змогу практично позбутися найбільш неприємної аберації лінзових приладів — хроматизму. З погляду герметичності та вологозахищеності, бінокль належить до категорії Waterproof. Оптика приладу герметизована та захищена від проникнення вологи за міжнародним класом IPX7. Відповідно до вимог цього класу, бінокль може перебувати у воді впродовж 30 хвилин на глибині 1 метр без зашкоджування йому шкоди. Крім цього, для унеможливлення запотівання оптики бінокля в умовах підвищеної вологості його корпус наповнений сухим азотом. Бінокль виготовлений за оптичною схемою ROOF. Його об'єктиви (ED дублет) мають світловий діаметр 42 мм і покриті просвітлювальним покриттям типу FMC (Fully Multi Coated) зеленого та фіолетового відтінків.
Призми бінокля виготовлені зі скла типу ВАК 4 і мають зелене просвітлення середньої інтенсивності. Крім цього, на призми нанесено спеціальне фазокоригувальне покриття (Phase Coating), що застосовується в біноклях з оптичною схемою ROOF.
Зображення, що давається біноклем, — чисте, яскраве та контрастне. Те, що називається «кристальне». Завдяки досить великому зігранню та чудовим покриттям, бінокль прекрасно працює в сутінку, забезпечуючи різку та добре видиму картинку.
У біноклі досить органічно поєднуються висока якість механічних деталей, ергономічний дизайн і чудові оптичні характеристики. Водночас він недорогий, як для біноклів такого класу, і має досить вдалу комплектацію (жорсткий кейс).
Основне призначення цього бінокля — спостереження за птахами та живою природою, зокрема й з екстремально малих відстаней. Також він може бути дуже зручний на полюванні або в туристичному поході. Втім, він буде доречним і під час спостереження спортивних змагань, і як багатофункціональний бінокль для спостереження.
Конструктивні особливості:
- Збільшення 8х
- Скляна оптика з повним багатошаровим покриттям
- Високоякісні призми BaK-4 з фазокрегулювальним покриттям (Phase Coating)
- Низько-дисперсні лінзи (ED) — оптика, виготовлена зі спеціального скла, що дає змогу спостерігати об'єкти з максимальною чіткістю, з найдрібнішими деталями та правильним передаванням кольору
- Діаметр очних лінз окулярів 23,5 мм
- Захисне гумове покриття для кращого зчеплення
- Діоптрійна корекція для компенсації різної гостроти зору
- Корпус із захистом за категорії Waterproof (клас IPX7): повний захист від потрапляння рідини (сильний злив, снігопад, шторм), захист від запотівання під час різкої зміни температури або за високої вологості повітря (заповнений газом)
- Поворотно-висувні наочники з трьома фіксованими положеннями
- Можливість кріплення на штатив
- Roof призми
- Корпус з алюмінієвого сплаву
- Жорсткий кейс із ременем для зберігання і транспортування
- Гарантія 24 місяці
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Arsenal |
| Тип | Бінокль |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | BW15-0842 ED |
| Вага, г | 700 |
| Винесена окулярна точка | 19 мм |
| Габарити | 145 х 127 х 53 мм |
| Гарантія | 24 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Діаметр вихідної зіниці | 5.25 мм |
| Діаметр об'єктива | 42 мм |
| Додаткові характеристики | Корпус: Алюмінієвий сплав, Кріплення на штатив, Наочники: Поворотно-висувні з трьома фіксованими положеннями, Оптична конструкція: Roof, Призми: BаК-4, Просвітлення: багатошарове Fully Multi-Coated, Фокусування: центральним колесом |
| Доставка/Оплата | Офіційна гарантія від виробника |
| Захист | Вологозахищені |
| Комплект постачання | Бінокль, Жорсткий кейс із ременем, Захисна кришка на окуляри, Захисні кришки на об'єктиви, Інструкція, Ремінь для бінокля, Серветка для протирання оптики |
| Кратність | Постійна |
| Кратність наближення | 8х |
| Мінімальна дистанція фокусування | 1.4 м |
| Поле зору на 1000 м | 125 м |
| Реальний кут зору | 7.2 |
| Світлосила | 27.56 |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тип конструкції | Roof |
| Тип скла | BAK4 |
| Фактор сутінку | 18.33 |
- Ціна: 14 818 ₴
- Готово до відправки
- Код: BW15-0842 ED
Бінокль Arsenal 8x42 Roof ED (BW15-0842 ED)
16 239 ₴
14 818 ₴
- +380 (63) 236-11-87Lifecell
- +380 (68) 045-60-01Kyivstar
- +380 (95) 535-58-99Vodafone








