




Бінокль Celestron Granite 10x42 Roof ED (71372) — це поєднання міцної конструкції, надвисолодного скла та надійності.
Біноклі цієї серії видають неймовірно чітку, деталізовану та яскраву картинку від краю до краю завдяки ED склу з наднизькою дисперсією. Це дасть змогу вести спостереження навіть в умовах низької освітленості, на світанку або в сутінку.
Celestron Granite 10x42 має 10-кратне оптичне збільшення й об'єктив діаметром 42 мм, що дає змогу «робити» як на мінімальних (відстань фокусування від 2.5 м), так і на середніх дистанціях.
Вологонепроникний корпус заповнений інертним газом, щоб запобігти запотіванню внутрішніх лінз під час переміщення між екстремальними температурами та виготовлений із магнієвого сплаву, який оберігає бінокль від механічних пошкоджень. А металеві поворотні наочники слугуватимуть набагато довше, ніж аналоги із пластику. Поворотний наочник також буде комфортним людям, які використовують окуляри.
Бінокль вологонепроникний Целистрон Granite 10x42 Roof, ED має середні габарити, які оцінять прихильники подорожей, мисливці, рибалки, шанувальники спортивних змагань та інші.
Технічні характеристики:
- Збільшення: 10x
- Діаметр об'єктива: 42 мм
- Розмір вихідної зіниці: 4.2 мм
- Поле зору: 6.5 °
- Светосила: 17.64
- Сутінковий чинник: 20.49
- Винос зіниці: 15 мм
- Мінімальна відстань фокусування: 2.5 м
- Регулювання міжзграчкової відстані: 56-73 мм
- Поле зору: 104 м /1000 м
- Корекція діоптрію: +3/-3
Конструктивні особливості:
- Оптична конструкція: призма Roof
- Тип просвітлення: Fully Multi Coated
- Призми: BaK-4
- Система фокусування: центральна
- Захист: водонепроникний, газозаповнений
- Можливість встановлення на штатив
Габаритні розміри та вага:
- Вага: 633 г
- Розмір: 142 x 124 x 51 мм
Комплектація
- Бінокль
- Захисні кришки для окулярів і об'єктивів
- М'яка сумка з ремінцем для транспортування
- Ремінець для бінокля
- Серветка для очищення оптики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Celestron |
| Тип | Бінокль |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 71372 |
| Вага, г | 633 |
| Винесена окулярна точка | 15 мм |
| Габарити | 142 x 124 x 51 мм |
| Гарантія | 60 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Діаметр вихідної зіниці | 4.2 мм |
| Діаметр об'єктива | 42 мм |
| Додаткові характеристики | Захист: водонепроникний, газозаповнений, Кріплення на штатив, Оптична конструкція: Roof, Призми: BаК-4, Просвітлення: багатошарове Fully Multi-Coated, Система фокусування: центральна |
| Доставка/Оплата | Офіційна гарантія від виробника |
| Захист | Вологозахищені |
| Комплект постачання | Бінокль, Захисні кришки для окулярів і об'єктивів, М'яка сумка з ремінцем для транспортування, Ремінець для бінокля, Серветка для очищення оптики |
| Кратність | Постійна |
| Кратність наближення | 10x |
| Мінімальна дистанція фокусування | 2.5 м |
| Поле зору на 1000 м | 104 м |
| Реальний кут зору | 6.5 |
| Світлосила | 17.64 |
| Країна реєстрації бренду | США |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тип конструкції | Roof |
| Тип скла | BAK4 |
| Фактор сутінку | 20.49 |
- Ціна: 30 240 ₴
- Готово до відправки
- Код: 71372
Бинокль Celestron Granite 10x42 Roof ED (71372)
36 773 ₴
30 240 ₴
- +380 (63) 236-11-87Lifecell
- +380 (68) 045-60-01Kyivstar
- +380 (95) 535-58-99Vodafone






