-6%


Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Бінокль Celestron UpClose 7x35 Auto Focus (71300) обладнаний оптичними елементами з високоякісного скла BK7, що дають прекрасні зображення в різних ситуаціях.
Гумове покриття корпусу зі спеціальними виїмками для пальців створює комфортність спостережень і надійність під час утримання бінокля в руках.
Характерною відмінністю цього бінокля в серії UpClose є те, що немає коліщатка центрального фокусування.
Технічні характеристики:
- Бінокль Селестрон UpClose 7x50 Auto Focus
- Збільшення: 7 x
- Тип збільшення: фіксоване
- Діаметр об'єктива: 35 мм
- Тип призм: Porro
- Матеріал призм: BK7
- Просвітлення: Multi Coated
- Діаметр вихідної зіниці: 5 мм
- Светосила: 25
- Фактор сутінку: 15.6
- Фокусування: фіксована
- Межа фокусування від: 11.3 м
- Поле зору на 1000 м: 157 м
- Кутове поле зору: 9 °
- Ступінь захисту: вологозахист
- Розміри: 170 x 59 x 125 мм
- Вага: 652 г
Особливість: кріплення на штатив.
Комплектація бінокля:
- Бінокль
- М'яка якісна сумка
- Ремінь для сумки
- Ремінь для бінокля
- Серветка для протирання оптики
- Захисні кришки на окуляри
- Захисні кришки на об'єктиви
- Інструкція
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Celestron |
| Тип | Бінокль |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 71300 |
| Вага, г | 652 |
| Габарити | 170 x 59 x 125 мм |
| Гарантія | 24 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Діаметр вихідної зіниці | 5 мм |
| Діаметр об'єктива | 35 мм |
| Додаткові характеристики | Кріплення на штатив, Оптична конструкція: Porro, Призми: BK7, Просвітлення: Multi Coated, Ступінь захисту: вологозахист, Тип збільшення: фіксоване, Фокусування: фіксоване |
| Доставка/Оплата | Офіційна гарантія від виробника |
| Захист | Вологозахищені |
| Комплект постачання | Бінокль, Захисні кришки на об'єктиви, Захисні кришки на окуляри, Інструкція, М'яка якісна сумка, Ремінь для бінокля, Ремінь для сумки, Серветка для протирання оптики |
| Кратність | Постійна |
| Кратність наближення | 7x |
| Мінімальна дистанція фокусування | 11.3 м |
| Поле зору на 1000 м | 157 м |
| Реальний кут зору | 9 |
| Світлосила | 25 |
| Країна реєстрації бренду | США |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тип конструкції | Porro |
| Тип скла | BK7 |
| Фактор сутінку | 15.6 |
- Ціна: 2 964 ₴
- Готово до відправки
- Код: 71300
Бинокль Celestron UpClose 7x35 Auto Focus (71300)
3 163 ₴
2 964 ₴
- +380 (63) 236-11-87Lifecell
- +380 (68) 045-60-01Kyivstar
- +380 (95) 535-58-99Vodafone
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.


