



Моніторинг температури всередині м'яса під час барбекю або смаження, перевірка безпечної температури дитячого харчування, приготування їжі в пекарні, кондитерських виробах або у сфері громадського харчування, керування прилавком — холодильником у м'ясній лавці або у супермаркеті, перевірка складу або вхідний товарний огляд у їдальні, на кухні або в харчовій промисловості — все це можливі варіанти використання термометра зі щупом.
Температуру будь-якої їжі можна виміряти швидко, точно та легко за допомогою зручного щупового термометра. Просто вставте або занурте щуп у те, температуру чого необхідно виміряти, і впродовж дуже короткого часу прилад видає точні результати вимірювань.
Практичний термометр відповідає вимогам HACCP та ідеально підходить для професійного використання в промисловості, роздрібній торгівлі, торгівлі та лабораторії.
ФУНКЦІЇ:
- Вимірювання температури за допомогою щупа
- З довгим щупом (140 мм)
- Для простих вимірювань температури рідких, порошкоподібних і пластмасових виробів
- Точність: ±1 °C (за -10...+100 °C), ±2 °C (за -20...-10 °C/+100...+150 °C)
- Перемикач ВМИК/ВИМК
- Функція утримання значення температури
- Функція автоматичного вимкнення
- Ідеально підходить для контролю температури харчових продуктів і напоїв (смаження, дитяче харчування, чайна вода, вино, жир для смаження, джем, цукрова та шоколадна маса тощо), відповідно до HACCP
ХАРАКТЕРИСТИКИ:
- Діапазон вимірювання температури: -50...+300 °C
- Матеріал корпусу: Пластик
- Джерело живлення: Батарейка
- Батарейка в комплекті: Так
- Тип батарейки: 1 x LR44
- Розміри: 24.5 x 2.6 x 1.6 см
- Вага: 0.026 кг
КОМПЛЕКТАЦИЯ:
- Термометр зі щупом
- Батарейка
- Інструкція з експлуатації
ВІДПОВІДАЄ ЄВРОПЕЙСКОМУ СТАНДАРТУ HACCP:
- Вимірювальні прилади можуть використовуватися без обмежень для вимірювань температури в контексті самостійного контролю в харчовій промисловості, завдяки своїй конструкції, використовуваним матеріалам, процедурі вимірювання й точності вимірювання.
МІЦНІСТЬ ЯКОСТІ TFA:
- Продукція від TFA переконує в функціональності та дизайні.
QUALITY-PRODUCT by:
- TFA Dostmann GmbH & Co.KG
- Germany
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TFA |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN | 4009816026712 |
| Kat. Nr. | 30.1054.04 |
| Артикул | 30105404 |
| Вага, г | 26 |
| Вид | Електронний |
| Вид щупа | Вбудований |
| Гарантія | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Діапазон температур | От -20 °C до +300 °C |
| Довжина щупа | 14 см |
| Доставка/Оплата | Офіційна гарантія від виробника |
| Одиниці виміру | Градуси за Цельсієм |
| Матеріал | Пластиковий корпус |
| Призначення | Для продуктів |
| Особливості | Автоматичне вимикання, Функція утримування значення температури, Елементи живлення в комплекті |
| Розміри | 24.5 x 2.6 x 1.6 см |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Точність | ±1 °C у діапазоні -10 °C...+100 °C, ±2 °C у діапазоні -20 °C...-10 °C, ±2 °C у діапазоні +100 °C...150 °C |
| Елементи живлення | 1 батарейка LR44 |
- Ціна: 980 ₴
- Готово до відправки
- Код: 30105404
Термометр TFA (30105404)
1 093 ₴
980 ₴
- +380 (63) 236-11-87Lifecell
- +380 (68) 045-60-01Kyivstar
- +380 (95) 535-58-99Vodafone



