




За допомогою цього невеликого та практичного термогігрометра ви можете легко стежити за температурою та вологістю й за потреби регулювати їх.
Максимальні та мінімальні значення зберігаються та зображаються одним натисканням кнопки.
Термогігрометр можна прикріпити до металевих поверхонь за допомогою двох маленьких магнітів ззаду або розмістити на плоскій поверхні за допомогою відкидної підставки.
Дисплей кліматичного комфорту (смайлик) класифікує рівень комфорту поточної виміряної температури та вологості: усміхнене обличчя показує, коли кліматичні умови ідеальні. Нейтральне або сумне обличчя вказує на середній або поганий стан.
Ви можете вибрати одну з чотирьох сфер застосування термогігрометра: кімнатний клімат, музичні інструменти, черепаха та х'юмідор.
Клімат у приміщенні: Чи відчуваєте ми себе комфортно в приміщенні, великою мірою залежить від якості повітря в приміщенні. Контроль температури та вологості в приміщенні за допомогою цілеспрямованого обігріву та вентиляції створює комфортне та здорове середовище проживання й навіть заощаджує витрати на опалення. Більшості людей комфортна кімнатна температура 19-25 °C і відносна вологість 40-60%. Цей діапазон також мінімізує ризики для здоров'я.
Музичні інструменти: Дерев'яні музичні інструменти, як-от піаніно, скрипки та гітари, чутливі до кліматичних умов. Дерево — гігроскопічний матеріал; за високої вологості повітря волога вбирається, й предмети можуть деформуватися. Якщо довкілля занадто сухе, з нього витягується волога, з'являються тріщини. Оптимальні кліматичні умови для багатьох музичних інструментів — 18-24 °C і відносна вологість 45-55%. Будь ласка, перевірте, чи застосовані ці значення до вашого власного приладу.
Особливо важливо під час зберігання музичних інструментів: Кліматичні умови мають залишатися якомога більш постійними. Слідкуйте за збереженими максимальними та мінімальними значеннями та уникайте сильних коливань температури та вологості.
Черепаха: Як холоднокровні тварини, черепахи, що містяться в тераріумі, залежать від достатньої кількості джерел тепла. Занадто сухі умови вмісту можуть призвести до хвороби та зневоднення. Умови для режиму «Черепаха» відповідають ідеальним умовам для європейської черепахи. У фазі активності оптимальні 25-32 °C і відносна вологість 45-65%. Обов'язково уточніть, чи можуть для вашого вигляду черепах вимагатися інші умови утримання.
Х'юмідор: Високий рівень вологості необхідний для терміну придатності сигар. Саме тому сигари зберігаються в спеціальному контейнері з вбудованою системою зволоження — х'юмідорі. За відносної вологості 65-75% і температури 18-22 °C більшість видів сигар повністю зберігають аромат і можуть зберігатися роками.
ФУНКЦІЇ:
- Для вимірювання температури та вологості в приміщенні
- Індикатор рівня комфорту (смайлик) для 4 зон: клімат у приміщенні, музичні інструменти, черепаха та х'юмідор
- Макс.-мін. функція
- Маленький і компактний
- З магнітом для фіксації та розкладною підставкою
ХАРАКТЕРИСТИКИ:
- Діапазон вимірювання температури: -10...+60 °C
- Діапазон вимірювання вологості: 10...99 %
- Матеріал корпусу: Пластик
- Колір корпусу: Білий
- Спосіб встановлення: Настінний або настільний
- Джерело живлення: Батарейка
- Тип батарейки: 1 x 1.5 В AAA
- Батарейка в комплекті: Немає
- Розміри: 5.5 x 1.5 x 4 см
- Вага: 0.021 кг
КОМПЛЕКТАЦИЯ:
- Термогігрометр
- Інструкція з експлуатації
ОТРИМКА ЯКОСТІ TFA:
- Продукція від TFA переконує в функціональності та дизайні.
QUALITY-PRODUCT by:
- TFA Dostmann GmbH & Co.KG
- Germany
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TFA |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 30505502 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Харчування | 1 x 1.5 В ААА (немає в комплекті) |
| Додаткові характеристики | Вага: 0.021 кг, Діапазон вимірювання вологості: 10...99 %, Діапазон вимірювання температури: -10...+60 °C, Розміри: 5.5 x 1.5 x 4 см, Роздільна здатність вологості: 1 %, Роздільна здатність температури: 0.1 °C |
| Вид | Електронний |
| Спосіб установки | На магніті, настільний |
| Гарантія | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Тип | Термогігрометри |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Одиниці виміру | Градуси за Цельсієм / Фаренгейтом |
| Призначення | Кімнатний |
| Точність | Вологість: ±4% (30...85 %), Температура: ±1 °C |
| Доставка/Оплата | Офіційна гарантія від виробника |
| Додаткові функції | Індикатор рівня комфорту |
| EAN | 4009816037558 |
| Діапазон вимірюваної температури | От -10 до +60 °C |
| Діапазон вимірюваної вологості | 10...99 % RH |
| Kat. Nr. | 30.5055.02 |
- Ціна: 588 ₴
- Готово до відправки
- Код: 30505502
Термогігрометр із рівнями комфорту TFA (30505502)
711 ₴
588 ₴
- +380 (63) 236-11-87Lifecell
- +380 (68) 045-60-01Kyivstar
- +380 (95) 535-58-99Vodafone








