




Кнопка повтору — найкращий друг ранкового ворчуна, вірно? Цей цифровий будильник робить усе можливе, щоб вам було максимально приємно прокидатися. Будь-коли.
Різноманітні попередньо встановлені параметри роботи допоможуть чудово почати день: Виберіть свій особистий сигнал будильника з 16 різних звуків будильника та мелодій пробудження.
Ви можете вставати так поступово, як вам зручно, завдяки кнопці повтору. Два різних часи будильника можуть бути запрограмовані незалежно один від одного. Ви терпіти не можете нічого гучного вранці або не любите яскраве світло? Тепер і не потрібно: Ви можете вибрати ідеальну комбінацію з 3 рівнів гучності та 4 рівнів яскравості.
Що робить цей будильник ще практичнішим:
Йому не потрібні батарейки, але його вбудовану перезаряджувану батарею можна легко зарядити за допомогою USB-кабелю, що додається. Для економії енергії дисплей автоматично вимикається за 6 секунд. Ви можете повторно активувати його бавовною або швидким натисканням на корпус. Дисплей залишається постійно активним, якщо ви залишите пристрій під'єднаним до мережі.
Приємно вставати стильно: Великий дзеркальний дисплей притягує погляди. Він використовується виключно для зображення часу та температури в приміщенні. Час виводиться великими білими цифрами, температура трохи меншого розміру синього кольору. Ще одна візуальна деталь для шанувальників дизайну: Усі кнопки керування розташовані на задній частині будильника. Це показує сучасний дизайн цього цифрового будильника в кращому вигляді.
Ми не можемо обіцяти вам, що ви волієте вставати з цим будильником, але, принаймні, він створює для цього найкращі умови.
ФУНКЦІЇ:
- 16 тонів будильника (звук будильника та мелодії)
- Два часи будильника та функція повтору
- 3 рівні гучності
- Температура в приміщенні
- Кольоровий дисплей із 4 рівнями яскравості
- У режимі роботи від акумулятора: дисплей вимикається автоматично за 6 секунд (функція енергоощадження)
- Для короткочасної активації торкніться будильника абодайте звук (наприклад, бавовни в долоні)
- Перемикач Вмик./Вимк.
- Вбудований акумулятор для заряджання через кабель microUSB (входить до комплекту)
ХАРАКТЕРИСТИКИ:
- Діапазон вимірювання температури: 0...50 °C
- Годинник: Кварцові
- Тип циферблата: Цифровий (електронний)
- Будильник: З функцією повторення
- Формат часу: 12/24 год
- Матеріал корпусу: Пластик
- Колір корпусу: Сріблястий
- Спосіб встановлення: Настільний
- Джерело живлення: Вбудований акумулятор/DC 5V USB, що перезаряджається
- Розміри: 6.5 x 14.5 x 3.2 см
- Вага: 0.161 кг
КОМПЛЕКТАЦИЯ:
- Будильник
- USB-кабель живлення DC 5V
- Інструкція з експлуатації
МІЦНІСТЬ ЯКОСТІ TFA:
- Продукція від TFA переконує в функціональності та дизайні.
- Заряджається від USB.
QUALITY-PRODUCT by:
- TFA Dostmann GmbH & Co.KG
- Germany
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TFA |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір корпусу | Сріблястий |
| Колір циферблату | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN | 4009816038579 |
| Kat. Nr. | 60.2032.54 |
| Артикул | 60203254 |
| Вага | 0.161 |
| Вид індикації | Арабські цифри |
| Габарити корпусу (ВхШхГ) | 6.5 x 14.5 x 3.2 |
| Гарантія | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Діапазон вимірювання температури | 0...+50 °C |
| Доставка/Оплата | Офіційна гарантія від виробника |
| Індикація | Кімнатна температура, Час |
| Джерело живлення | Акумулятор, USB, Від мережі |
| Комплектація | USB-кабель живлення DC 5V, Будильник, Інструкція з експлуатації |
| Особливості | 16 тонів будильника (звук будильника та мелодії), Без адаптера для мережі, Великий дзеркальний дисплей |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тип механізму | Кварцові |
| Тип циферблата | Цифровий (електронний) |
| Фабрика збірки | Китай |
| Функції | Будильник із функцією повтору, Два окремих будильники, Індикація температури в приміщенні, Три рівні гучності, Кольоровий дисплей із 4 рівнями яскравості |
| Елементи живлення | USB-кабель живлення DC 5V, Вбудований акумулятор, що перезаряджається/DC 5V USB |
- Ціна: 2 041 ₴
- Готово до відправки
- Код: 60203254
Настільний годинник TFA (60203254) дзеркальний 16 сигналів будильника з LED-підсвіткою сріблясті
2 245 ₴
2 041 ₴
- +380 (63) 236-11-87Lifecell
- +380 (68) 045-60-01Kyivstar
- +380 (95) 535-58-99Vodafone






