-5%








Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
ФУНКЦІЇ:
- Таймер прямого та зворотного відліку (таймер і секундомір)
- Функція пам'яті (3 часу)
- 3 рівні гучності (гучно, нормально, вимкнено)
- Світлодіодна сигналізація
- Відтворення минулого часу
- Попередня сигналізація (вільно регульована)
- Відтворення годинника/хвилини та хвилин/секунд
- До 99 год/59 хв або 99 хв/59 с
- З магнітом для фіксації, отвором для чіпляння або настільною підставкою
МІЦНІСТЬ ЯКОСТІ TFA:
Продукція від TFA переконує в функціональності та дизайні.
QUALITY-PRODUCT by:
TFA Dostmann GmbH & Co.KG
Germany
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вага | 70 г |
| Виробник | TFA |
| Висота | 79 мм |
| Ширина | 79 мм |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина | 21.5 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Білий |
| Тип таймера | Електронний (цифровий) |
| Максимальна тривалість часу | 99 хв |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 38204902 |
| Особливості | Настільна підставка, Отвір для підвішування, Магніт для фіксації |
| Елементи живлення | Батарейки 2 x AAA 1.5 В (немає в комплекті) |
| Гарантія | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Тип | Цифрові |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Розміри | 7.9 x 2.15 (4.4) x 7.9 см |
| Вага, г | 70 |
| Діапазон часу | до 99 хв 59 сек |
| Доставка/Оплата | Офіційна гарантія від виробника |
| EAN | 4009816037312 |
| Kat. Nr. | 38.2049.02 |
- Ціна: 1 150 ₴
- Готово до відправки
- Код: 38204902
Кухонний цифровий таймер TFA з секундоміром (38204902)
1 213 ₴
1 150 ₴
- +380 (63) 236-11-87Lifecell
- +380 (68) 045-60-01Kyivstar
- +380 (95) 535-58-99Vodafone
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.


