


Чи то раптовий збій електроживлення, чи то необхідність різних дій у темряві, надійний, міцний ліхтар обов'язково має бути в будь-якому домашньому господарстві.
LUMATIC RED от TFA має міцний бризкозахисний корпус з алюмінію. Це робить його ідеальним для використання на вулиці та в роботі.
3 регульованих режими освітлення: натиснувши кнопку світлодіодного ліхтарика, ви можете вибрати один із трьох режимів освітлення: сильне яскраве світло, слабке освітлення й миготливе світло/стробоскоп.
Защита от брызг: захист від бризок IPX4 з міцним алюмінієвим корпусом ідеально підходить як аксесуар для кемпінгу, походів, риболовлі, пригод на свіжому повітрі або як аксесуар для гарантування безпеки.
Ліхтарик: яскравий світлодіод потужністю 3 Вт із дальністю світла до 45 метрів, тому навіть предмети/людей можна легко побачити на великій відстані.
Функція фокусування: світло ліхтарика на батарейках завжди сфокусоване, для регулювання просто поверніть головку ліхтаря.
У комплекті: ліхтар та інструкція з експлуатації, батарейки (2 x 1.5 В AA) купуються окремо.
ФУНКЦІЇ:
- Яскравий світлодіод потужністю 3 Вт
- Дальність світіння до 45 м (120 люменів)
- Три режими освітлення (високий/низьке/миготливе світло)
- Плавно регульований фокус
- Міцний алюмінієвий корпус
- Водонепроникний (клас захисту IPX4)
- Тривалість освітлення до 3 годин
ХАРАКТЕРИСТИКИ:
- Матеріал: Алюміній
- Живлення: Батарейки
- Тип батарейок: 2 x AA 1.5 В (використовуйте лужні батарейки)
- Батарейки в комплекті: Немає
- Розміри: 2.7 x 2.7 x 15.2 см
- Вага: 0.077 кг
КОМПЛЕКТАЦИЯ:
- LED-ліхтарик
- Інструкція з експлуатації
МІЦНІСТЬ ЯКОСТІ TFA:
- Продукція від TFA переконує в функціональності та дизайні.
QUALITY-PRODUCT by:
- TFA Dostmann GmbH & Co.KG
- Germany
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 77 г |
| Виробник | TFA |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина | 152 мм |
| Час роботи | 3 годин |
| Колір | Чорний |
| Потужність лампи | 3 Вт |
| Стан | Новий |
| Режими роботи ліхтаря | Максимальний, Мінімальний, Миготливий |
| Особливості ліхтаря | Вологостійкий |
| Дальність світлового променя | 45 м |
| Світловий потік | 120 лм |
| Кількість світлодіодів | 1 шт. |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип діода | LED |
| Тип ліхтаря | Ручний |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN | 4009816037619 |
| Артикул | 43203601 |
| Елементи живлення | 2 x AA 1.5 В |
| Вид | Ручні |
| Комплектація | LED-ліхтарик, Інструкція з експлуатації |
| Гарантія | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Тип | Ліхтарі |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Призначення | Для кемпінгу, для риболовлі, Пошукові, Туристичні |
| Кількість в упаковці, шт | 1 |
| Розміри | 2.7 x 2.7 x 15.2 см |
| Kat. Nr. | 43.2036.01 |
| Потужність світлового потоку | 120 лм |
| Дальність променя | до 45 м |
| Захищеність | Водонепроникні |
| Цвет светодиода | Білий |
| Режими роботи | Три режими освітлення (високий/низьке/миготливе світло) |
| Заявлений час роботи | до 3 годин |
| Джерело енергії | Батарейки |
- Ціна: 544 ₴
- Немає в наявності
- Код: 43203601
Кишеньковий ліхтар TFA "LUMATIC RED" (43203601) IPX4 120 люмен до 45 метрів 3 W LED Чорний з червоним
544 ₴
- +380 (63) 236-11-87Lifecell
- +380 (68) 045-60-01Kyivstar
- +380 (95) 535-58-99Vodafone



