-7%










Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Настільний годинник TFA (60254754) — це невеликі сучасні радіокеровані годинники з функцією будильника та високоякісною алюмінієвою передньою панеллю. Вони вражають простотою використання, точним часом, можливістю моніторингу даних (день тижня, дата, температура та вологість у приміщенні), а також мають якісний і легко читаний дисплей. Підсвітка активується натисканням кнопки повтору/підсвітки приблизно на 8 секунд, а також може бути налаштована на автоматичну активацію/дективацію за допомогою датчика освітленості. Звісно, цей будильник пропонує популярну функцію повтору для тих, хто любить полежати в теплому ліжку на кілька хвилин довше.
ФУНКЦІЇ:
- Два окремі будильники
- Будильник із функцією повтору
- Індикація дня тижня та дати
- Кімнатний клімат із температурою та вологістю в приміщенні
- Автоматичне підсвічування з датчиком освітленості
- Передня панель із високоякісного алюмінію
- Високоточний радіокерований годинник
ХАРАКТЕРИСТИКИ:
- Діапазон вимірювання вологості: 20...95 %
- Діапазон вимірювання температури: -9...+50 °C
- Годинник: 2 режими (радіокеровані або кварцові)
- Тип циферблата: Цифровий (електронний)
- Будильник: З функцією повторення
- Формат часу: 12/24 год
- Підсвічування дисплея: Автоматична з датчиком освітленості
- Матеріал корпусу: Пластик, алюміній
- Колір корпусу: Чорний
- Спосіб встановлення: Настільний
- Живлення: Батарейки
- Тип батарейок: 2 x AA 1.5 В
- Батарейки в комплекті: Немає
- Розміри: 8.2 x 8.2 x 3.3 см
- Вага: 0.11 кг
КОМПЛЕКТАЦИЯ:
- Будильник
- Інструкція з експлуатації
ОТРИМКА ЯКОСТІ TFA:
- Продукція від TFA переконує в функціональності та дизайні.
QUALITY-PRODUCT by:
- TFA Dostmann GmbH & Co.KG
- Germany
| Габаритні розміри годинників | |
|---|---|
| Вага | 0.11 кг |
| Висота | 82 мм |
| Ширина | 82 мм |
| Глибина | 33 мм |
| Основні | |
| Виробник | TFA |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір корпусу | Чорний |
| Матеріал корпусу | Алюміній, Пластик |
| Країна виробник | Китай |
| Тип годинника | Настільні |
| Колір циферблату | Сірий |
| Форма | Квадратна |
| Тип механізму | Електронний |
| Індикація часу | Електронна/цифрова |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики годин | |
| Підсвічування | Так |
| Термометр | Так |
| Тип будильника | звуковий сигнал |
| Циферблат | Арабські цифри |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN | 4009816032645 |
| Артикул | 60254754 |
| Джерело живлення | Батарейки |
| Діапазон вимірювання вологості | 20…95 % |
| Тип циферблата | Цифровий (електронний) |
| Функції | Автоматична підсвітка з датчиком освітленості, Будильник із функцією повтору, Два окремих будильники, Індикація дня тижня та дати, Кімнатний клімат із температурою та вологістю в приміщенні |
| Батарейки в комплекті | Немає |
| Особливості | Передня панель із високоякісного алюмінію |
| Елементи живлення | Тип батарейок: 2 x 1.5 В AA |
| Формат часу | 12/24 год |
| Комплектація | Будильник, Інструкція з експлуатації |
| Гарантія | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Вид індикації | Арабські цифри |
| Індикація | День, Місяць, Хвилини, Секунди, Температура, Годинники, Електронні |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Фабрика збірки | Китай |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Діапазон вимірювання температури | -9…+50 °C |
| Габарити корпусу (ВхШхГ) | 8.2 x 8.2 x 3.3 |
| Доставка/Оплата | Офіційна гарантія від виробника |
| Kat. Nr. | 60.2547.54 |
- Ціна: 1 747 ₴
- Готово до відправки
- Код: 60254754
Настільний годинник TFA (60254754)
1 874 ₴
1 747 ₴
- +380 (63) 236-11-87Lifecell
- +380 (68) 045-60-01Kyivstar
- +380 (95) 535-58-99Vodafone
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.


