




Радіокерований будильник BOXX2 має дві вирішальні переваги, які відрізняють його від звичайних радіобудильників:
Він не вимагає одноразових батарейок, позаяк вбудований акумулятор можна легко, економічно та нешкідливо для довкілля заряджати за допомогою доданого microUSB кабелю, просто під'єднавши його до ноутбука, ПК або до універсальної мобільної батареї (повербанку) — точно так само, як і ваш смартфон. Це дає змогу легко налаштувати BOXX2 без розеток.
Другою особливістю є можливість встановити час пробудження для кожного дня тижня. Доступні два часу будильника, і ви можете вибрати для кожного дня, чи має будильник телефонувати один або обидва рази.
А якщо ви не хочете відразу вставати, функція повтору подарує вам кілька додаткових хвилин у ліжку. Тривалість повторення може бути встановлена на 5, 10 або 15 хвилин.
Радіокерований годинник отримує час за сигналом DCF-77. Це означає, що ви завжди отримуєте поточний час із точністю до секунди й без потреби встановлювати його заздалегідь. На дисплеї зображається дата, а сьогодні тижня виділяється кольором. Зображення можна настроїти, якщо перегляд секунд або календарний тиждень для вас цікавіший, ніж показування року.
Індикація температури та вологості допомагає регулювати мікроклімат у спальні. Для спокійного сну температура має бути не вище ніж 18 °C, а й не нижче ніж 16 °C. Оптимальний діапазон вологості повітря — від 40 до 60%.
Щоб ви могли легко читати показання дисплея вночі, будильник має непомітну й економну світлодіодну підсвітку, яка може автоматично вмикатися в темряві за допомогою датчика освітленості.
ФУНКЦІЇ:
- Радіокерований годинник найвищої точності
- Показ усіх днів тижня з виділенням поточного дня
- Два часу будильника можуть бути активовані індивідуально для всіх днів тижня
- Функція повтору з регульованим інтервалом
- Індикація температури та вологості в приміщенні
- Дата за вибором із роком, календарним тижнем або секундами
- Заряджання через кабель microUSB (входить до комплекту)
- Автоматичне підсвічування з датчиком освітленості
- Перемикач Вмик-вимк
ХАРАКТЕРИСТИКИ:
- Діапазон вимірювання температури: 0...+50 °С
- Діапазон вимірювання вологості: 10...99 %
- Годинник: 2 режими (радіокеровані або кварцові)
- Тип циферблата: Цифровий (електронний)
- Будильник: З функцією повторення
- Підсвічування дисплея: Автоматична з датчиком освітленості
- Матеріал корпусу: Пластик
- Колір корпусу: Чорний
- Стиль: Чорний з англійським дисплеєм і блакитними елементами
- Спосіб встановлення: Настільний
- Джерело живлення: Вбудований акумулятор Li-Ion 1200 мА·год
- Розміри: 7.2 x 13.8 x 5.2 см
- Вага: 0.205 кг
КОМПЛЕКТАЦИЯ:
- Будильник
- Кабель micro-USB
- Інструкція з експлуатації
МІЦНІСТЬ ЯКОСТІ TFA:
- Продукція від TFA переконує в функціональності та дизайні.
- Заряджається від USB.
- Економний датчик освітленості.
QUALITY-PRODUCT by:
- TFA Dostmann GmbH & Co.KG
- Germany
| Габаритні розміри годинників | |
|---|---|
| Висота | 72 мм |
| Ширина | 138 мм |
| Глибина | 52 мм |
| Основні | |
| Виробник | TFA |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Індикація часу | Електронна/цифрова |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір циферблату | Сірий |
| Тип механізму | Електронний |
| Форма | Прямокутна |
| Тип годинника | Настільні |
| Додаткові характеристики годин | |
| Термометр | Так |
| Тип будильника | звуковий сигнал |
| Циферблат | Арабські цифри |
| Підсвічування | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN | 4009816037282 |
| Вага | 0.205 |
| Артикул | 60256201GB |
| Джерело живлення | USB |
| Діапазон вимірювання вологості | 10...99 % |
| Тип циферблата | Цифровий (електронний) |
| Функції | Автоматична підсвітка з датчиком освітленості, Дата за вибором із роком або календарним тижнем або секундами, Два часу будильника для кожного дня тижня, Індикація температури та вологості в приміщенні, Функція повтору з регульованим інтервалом |
| Особливості | Показ усіх днів тижня з виділенням поточного дня |
| Елементи живлення | Вбудований акумулятор Li-Ion 1200 мА·год |
| Комплектація | Кабель micro-USB, Будильник, Інструкція з експлуатації |
| Гарантія | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Вид індикації | Арабські цифри |
| Індикація | День, Місяць, Хвилини, Секунди, Температура, Годинники, Електронні |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Фабрика збірки | Китай |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Діапазон вимірювання температури | 0...+50 °C |
| Габарити корпусу (ВхШхГ) | 7.2 x 13.8 x 5.2 |
| Доставка/Оплата | Офіційна гарантія від виробника |
| Kat. Nr. | 60.2562.01.GB |
| Вага | 0.205 |
| Основні атрибути | |
| Колір | Блакитний |
- Ціна: 2 643 ₴
- Готово до відправки
- Код: 60256201GB
Настільний годинник з термогігрометром TFA "BOXX2" (60256201GB)
2 880 ₴
2 643 ₴
- +380 (63) 236-11-87Lifecell
- +380 (68) 045-60-01Kyivstar
- +380 (95) 535-58-99Vodafone






