-24%










Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Датчик температури/вологості з дисплеєм для бездротових термогігрометрів і метеостанцій TFA: 30305701, 30305801, 35112901, 35113901, 35114001, 35115001, 35116001, 35116101, 35116254, 35116402, а також підходить як заміна для датчиків 30322102 и 30320602.
ФУНКЦІЇ:
- Для бездротового передавання температури та вологості зовнішнього повітря
- Також для моніторингу клімату в віддалених приміщеннях
- Дисплей з індикацією температури та вологості
- Регулюється для каналів 1-3
ХАРАКТЕРИСТИКИ:
- Діапазон вимірювання температури: -40...+60 °С
- Діапазон вимірювання вологості: 10...99 % rH
- Максимальна дальність передавання даних: 100 м
- Частота передавання радіосигналу: 433 МГц
- Матеріал корпусу: Пластик
- Спосіб встановлення: Настінний або настільний
- Живлення: Батарейки
- Тип батарейок: 2 x AA 1.5 В
- Батарейки в комплекті: Немає
- Розміри: 12.5 (13.5) x 2.5 (4.3) x 4.5 (5.3) см
- Вага: 0.062 кг
КОМПЛЕКТАЦИЯ:
- Датчик температури/вологості
- Інструкція з експлуатації
- Гарантійний талон
МІЦНІСТЬ ЯКОСТІ TFA:
- Продукція від TFA переконує в функціональності та дизайні.
QUALITY-PRODUCT by:
- TFA Dostmann GmbH & Co.KG
- Germany
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TFA |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 125 мм |
| Ширина | 45 мм |
| Глибина | 25 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Колір корпусу | Білий |
| Кріплення на стіну | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 30324902 |
| Особливості | Дальність передачі даних на базову станцію: до 100 м на відкритій території, Дисплей з індикою температури та вологості, для бездротової передачі температури та вологості повітря, Тип акумуляторів: 2 x 1.5 У AA (в комплекті не входить), частота передачі радіосигналу: 433 МГц |
| Габарити (ВхШхГ) | 12.5 (13.5) x 2.5 (4.3) x 4.5 (5.3) |
| Комплектація | Датчик температури/влажності, Інструкція по експлуатації, Гарантійний талон |
| Гарантія | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Тип | Датчик |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Призначення | Для метеостанцій |
| Сумісність з: | Підходить до пристроїв TFA: 30305701, 30305801, 35112901, 35113901, 35114001, 35115001, 35116001, 35116001, 35116101, 35116254, 35116402, а також підходить як заміна для датчиків 30322102 і 30320602 |
| Доставка/Оплата | Офіційна гарантія від виробника |
| EAN | 4009816037077 |
| Вага | 0.062 |
| Kat. Nr. | 30.3249.02 |
| Вага | 0.062 |
- Ціна: 1 225 ₴
- Готово до відправки
- Код: 30324902
Датчик температури/вологості з дисплеєм TFA (30324902)
1 610 ₴
1 225 ₴
- +380 (63) 236-11-87Lifecell
- +380 (68) 045-60-01Kyivstar
- +380 (95) 535-58-99Vodafone
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.


