-15%








Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Маленький, практичний і завжди під рукою. З цим надплоским цифровим таймером ви не тільки досягнете успіху в приготуванні ідеального вареного яйця, а й зможете розраховувати час тренувань або керувати своїм часом на роботі або в школі.
Ви будете негайно проінформовані звуковим сигналом, щойно час вистежувати. Наприкінці зворотного відліку також блимає маленький червоний світлодіод.
Таймер зворотного відліку також має зручну функцію секундоміра.
Ви можете швидко та легко прикріпити таймер до будь-якої металевої поверхні завдяки магніту.
ФУНКЦІЇ:
- Таймер із функцією секундоміра
- Просте налаштування часу
- Зі світлодіодною сигналізацією
- Екстра плоский дизайн
- Зворотний відлік з анімованим ефектом переходу
- Простий у використанні
- З кріпильним магнітом
МІЦНІСТЬ ЯКОСТІ TFA:
Продукція від TFA переконує в функціональності та дизайні.
QUALITY-PRODUCT by:
TFA Dostmann GmbH & Co.KG
Germany
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вага | 29 г |
| Виробник | TFA |
| Висота | 80 мм |
| Ширина | 50 мм |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина | 9 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Чорний |
| Тип таймера | Електронний (цифровий) |
| Максимальна тривалість часу | 99 хв |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 38204701 |
| Особливості | Магніт для фіксації |
| Елементи живлення | 1 x 3 CR2032 (їсть у комплекті) |
| Гарантія | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Тип | Цифрові |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Розміри | 5 x 0.9 x 8 см |
| Вага, г | 29 |
| Діапазон часу | до 99 хв 59 сек |
| Доставка/Оплата | Офіційна гарантія від виробника |
| EAN | 4009816036339 |
| Kat. Nr. | 38.2047.01 |
- Ціна: 643 ₴
- Готово до відправки
- Код: 38204701
Кухонний цифровий таймер TFA з секундоміром (38204701)
758 ₴
643 ₴
- +380 (63) 236-11-87Lifecell
- +380 (68) 045-60-01Kyivstar
- +380 (95) 535-58-99Vodafone
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.


