-20%










Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Контролюйте за допомогою технології WeatherHub от TFA клімат у приміщенні та на вулиці в віддаленому режимі в будь-який час і в будь-якому місці.
Метеостанція TFA WeatherHub 31400502 з бездротовими датчиками, за допомогою смартфона дає змогу перевіряти такі дані, як: вимірювання температури/вологості повітря, кількості опадів, а також швидкості та напрямку вітру (з сонячною панеллю).
- Вимірювання температури/вологості повітря, кількості опадів, а також швидкості та напрямку вітру.
- Віддалене спостереження кімнатних і зовнішніх кліматичних умов у будь-який час у будь-якому місці
- Просте налаштування сигналізатора обмежень
- Push-охоплення, якщо перевищуються сигнальні ліміти
- Показання зберігаються за останні 90 днів
- Розширення до 50 зовнішніх бездротових датчиків
- Дані можуть бути зображені також іншими користувачами
- Графічний огляд даних
- Функція максимальних мінімальних значень
- Експорт даних (CSV файл)
- Діапазон вимірювання температури: -40°C... +60°C
- Діапазон вимірювання вологості: 0... 99%
- Дальність передавання даних: до 200 метрів (відкритий простір)
- Частота передавання даних: 868 МГц
- Габарити (ВхШхГ): 12,9(13,5)х4,1(8,3) x3,5(6,1 см)
- Вага: 0,042 кг
- Живлення: 2x1,5 В AAA батарейки (не постачаються в комплекті)
- Загальна кількість опадів, кількість дощовитих днів, середня кількість опадів
- Діапазон вимірювання: 0...300 мм
- Дальність передавання даних: до 100 метрів (відкритий простір)
- Частота передавання даних: 868 МГц
- Габарити: Ø 13,2x18,4 см
- Вага: 0,31 кг
- Живлення: 2x1,5 В AA батарейки (не постачаються в комплекті)
- Напрямок і швидкість вітру, пориви вітру, максимальна швидкість вітру
- Діапазон вимірювання швидкості вітру: 0...180 км/год (0...50 м/с)
- Одиниці виміру швидкості вітру: км/год, м/с
- Роздільна здатність вимірювання швидкості вітру: 0,1 м/с
- Точність вимірювання швидкості вітру: +/-1 м/с <8 м/с, +/-10%> 8 м/с
- Діапазон вимірювання напрямку вітру: 16 позицій
- Роздільна здатність: 22,5°
- Дальність передавання даних: до 100 метрів (відкритий простір)
- Частота передавання даних: 868 МГц
- Габарити (ВхШхГ): 19,5х25х15 см
- Вага: 0,233 кг
- Живлення: Сонячна панель із вбудованою акумуляторною батареєю. (2xмікро LR03 AAA лужні)
- iOS 7.0 або Android 3.2 (або новіша версія)
- Інтернет-шлюз 31.4000.02
- Бездротовий датчик температури/вологості 30.3303.02
- Бездротовий датчик рівня опадів 30.3306.02
- Бездротовий датчик швидкості та напрямку вітру 30.3307.02
- Блок живлення 230 В~ 50 Гц
- Мережевий кабель (RJ45)
- Монтажні аксесуари
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TFA |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN | 4009816028778 |
| Артикул | 31400502 |
| Вага в упаковці | 0.233 кг |
| Вага датчика | 0.042 кг |
| Вид | Електронний |
| Габарити датчика (ВхШхГ) | 12.9(13.5) х 4.1(8.3) x 3.5(6.1) см |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 19.5 х 25 х 15 см |
| Гарантія | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Дисплей | Монохром |
| Додаткові характеристики | Сумісність: iOS 7.0 або Android 3.2 (або більш нова версія) |
| Доставка/Оплата | Безкоштовна доставка відділення Нової Пошти, JustIn, УКРПОШТА або кур'єром на вашу адресу |
| Вимірювана вологість зовнішнього повітря Min/Max | від 0 до 99 % |
| Вимірювана температура зовнішнього повітря Min/Max | від -40 °C до +60 |
| Комплектація | Бездротовий датчик швидкості і напрямку вітру, Бездротовий датчик температури/вологості, Бездротовий датчик рівня опадів, Блок живлення, Інтернет-шлюз, Монтажні аксесуари, Мережевий кабель (RJ45) |
| Максимальна кількість зовнішніх датчиків | 3 |
| Оснащення | Зовнішній датчик |
| Харчування | Від мережі |
| Харчування станція/датчик | Датчик температури/вологості повітря: 2x1.5 AAA батарейки (не поставляються в комплекті), Датчик рівня опадів: 2x1.5 AA батареї (не поставляються в комплекті), Сонячна панель з вбудованою акумуляторною батареєю. (2хмикро LR03 AAA лужні) |
| Сигнали тривоги | Вологість, Напрям і сила вітру, Температура, Рівень опадів |
| Спосіб установки | Настільний |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Країна-виробник товару | Німеччина |
| Тип | Метеостанції |
- Ціна: 12 997 ₴
- Готово до відправки
- Код: 31400502
Метеостанція для смартфона TFA WeatherHub (31400502)
16 266 ₴
12 997 ₴
- +380 (63) 236-11-87Lifecell
- +380 (68) 045-60-01Kyivstar
- +380 (95) 535-58-99Vodafone
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.







