-20%


Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Німецька компанія TFA Dostmann GmbH & Co.KG була заснована 1964 року. Продукція компанії виробляється на підприємстві в долині Таубер. Сьогодні TFA — це провідна компанія в Європі в галузі виробництва метеорологічних вимірювальних приладів. Компанії належать численні інноваційні патенти, а постійний потік нових ідей, продуктів і власні проєкти перебувають у центрі уваги політики TFA і зробили її лідером ринку.
TFA створює продукти німецької якості за допомогою сучасних технологій виробництва та традиційної майстерності. Регулярні перевірки, проведені в процесі виробництва, гарантують високу якість продукції. TFA має широкий асортимент: від багатофункціональних цифрових метеостанцій до глюкометрів.
Контролюйте за допомогою технології WeatherHub от TFA клімат у приміщенні та на вулиці в віддаленому режимі в будь-який час і в будь-якому місці!
Датчики є компонентом системи WeatherHub від TFA для контролю за допомогою смартфона температури та вологості повітря (в приміщенні або на вулиці) і температури води, його можна використовувати тільки з цією системою. Щоб використовувати ці датчики, має бути встановлений міжсистемний шлюз WeatherHub (наприклад, арт. 31.4001.02).
Система WeatherHub від TFA за допомогою смартфона дає змогу переглядати поточні значення в реальному часі, історію даних, настроювати межі тривоги, отримувати Push-обживлення в разі тривоги. Lоповнювальні функції — програми (графіки та огляди), пам'ять за минулі 90 днів. Частота передавання 868 МГц.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TFA |
| Стан | Нове |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN | 4009816028822 |
| Артикул | 30331002 |
| Вага | Датчик температури води: 0.242 кг, Датчик температури/вологості повітря: 0.073 кг |
| Вага в упаковці | 0.483 кг |
| Вид | Електронний |
| Габарити (ВхШхГ) | Датчик температури води: 11 x 11.5 x 13.5 см, Датчик температури/вологості повітря: 4.4 (7.6) x 2.4 (5.6) x 16 (16.5) см |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 18 x 14.5 x 14.5 см |
| Гарантія | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Доставка/Оплата | Безкоштовна доставка відділення Нової Пошти, JustIn, УКРПОШТА або кур'єром на вашу адресу |
| Комплектація | Стрічка для кріплення датчика температури води, Датчик температури води, 30.3199.IT, Датчик температури/вологості повітря з підставкою, 30.3309.02, Кріплення для датчика температури/вологості повітря, Інструкція з експлуатації, Гарантійний талон |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тип | Датчик |
- Ціна: 4 228 ₴
- Готово до відправки
- Код: 30331002
Датчик TFA WeatherHub (30331002)
5 290 ₴
4 228 ₴
- +380 (63) 236-11-87Lifecell
- +380 (68) 045-60-01Kyivstar
- +380 (95) 535-58-99Vodafone
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.


