-22%










Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
WeatherHub Observer — це система професійного вебмоніторингу значень температури та документація даних через інтернет-браузер.
Комплект WeatherHub Observer
Це набір для професійного моніторингу та документування температури на платформі WeatherHub Observer. Бездротовий датчик передає ваші дані через шлюз і інтернет безпосередньо на сервер. Отже, отримуйте доступ до цих даних з усього світу через інтернет-браузер. Ідеально підходить для моніторингу холодильників і морозильників, складських приміщень, серверних кімнат, акваріумів, тераріумів, басейнів і ставків, для розведення риби тощо.
Платформа WeatherHub Observer повністю базується на браузері, а отже, практично незалежно від платформи, доступна через Windows, Apple і Linux-ПК, а також Android, iOs і Windows Phone.
Шлюз і передавачі можуть також використовуватися із застосунком смартфона WeatherHub (iOs & Android).
ОСОБЕННОСТИ
- Стартовий набір для браузерної платформи WEATHERHUB OBSERVER
- Для професійного контролю температури
- Містить датчик температури з водонепроникним дротовим сенсором
- Ідеально підходить для холодильника/морозника, акваріума, басейну та ставка
- Для контролю температури в приміщенні та на вулиці та одночасного моніторингу холодильників і кондиціонерів або рідин за допомогою дротового датчика
- Простота встановлення й експлуатації
- Зображення записаних даних у формі чіткої діаграми, настроюється на фіксовані діапазони часу — день, тиждень або місяць
- Доступність даних на сервері хв 90 днів
- Експорт даних у форматі PDF (графічно) або у формі файлу cont (текстовий файл)
- Можливість автоматизації моніторингу, експорт даних електронною поштою
- Платформа WeatherHub Observer дає можливість професійно контролювати та документувати температуру та вологість. Платформа WeatherHub Observer є безплатною й не вимагає будь-яких додаткових витрат або або абонентської плати, витрати виникатимуть тільки для необхідного обладнання і за потреби, для під'єднання до інтернету
- Повністю ґрунтується на браузері, а отже, майже незалежна від платформи, може використовуватися з Windows, Apple і Linux-ПК або з Android, iOS і Windows Phone
- Використання можливе у всьому світі (потрібне під'єднання до інтернету)
- Віддалене спостереження кімнатних і зовнішніх кліматичних умов у будь-який час у будь-якому місці
- Інсталяція за допомогою лише трьох простих кроків
- Підтримка до 50 зовнішніх бездротових датчиків із можливістю передавання даних на інші смартфони
- Як аксесуари доступні додаткові бездротові датчики для температури та вологості, а також сигнальні датчики води й осадоміри
- Показання зберігаються за останні 90 днів
- Просте налаштування сигналізатора обмежень
- Push-охоплення, якщо перевищуються сигнальні ліміти
- Доступність даних у всьому світі
- Безплатний застосунок із "Apple App-Store'' або з "Google Play Store"
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TFA |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN | 4009816031259 |
| Артикул | 31401102 |
| Вага датчика | 0.053 кг |
| Вага станції | 0.066 кг |
| Вид | Електронний |
| Зовнішні датчики | Датчик температури |
| Габарити датчика (ВхШхГ) | 12.9(13.5) x 4.1(8.3) x 3.5(6.1) см |
| Габарити станції (ВхШхГ) | 10.4 x 4(4.4) x 2.8(3.2) см |
| Гарантія | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Дисплей | Немає |
| Додатково | Висновок показань на ПК |
| Доставка/Оплата | Безкоштовна доставка відділення Нової Пошти, JustIn, УКРПОШТА або кур'єром на вашу адресу |
| Вимірювана температура зовнішнього повітря Min/Max | від -30 до +60 |
| Комплектація | Адаптер змінного струму для шлюзу, Датчик температури з провідним датчиком температури, Монтажні аксесуари для датчиків, Мережевий кабель LAN (RJ45), Шлюз WeatherHub, Інструкція з експлуатації |
| Максимальна кількість зовнішніх датчиків | 50 |
| Метео виміру | Min/Max значення, Зовнішня температура, Внутрішня температура, Гістограма температури, Накопичення даних, Підключення до ПК, Функції пам'яті |
| Оснащення | Зовнішній датчик |
| Харчування | Батарейки, Від мережі |
| Сигнали тривоги | Температура |
| Спосіб установки | Настільний/настінний |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тип | Метеостанції |
| Тип зовнішнього датчика | Бездротовий з провідним сенсором |
| Тип термометра (вимірювання температури повітря) | Цифровий |
| Точність вимірювання температури ± | ± 0.8°C 0°C до 40°C, в інших випадках ± 1 |
| Віддалений доступ до метеоданным | Є |
- Ціна: 6 672 ₴
- Готово до відправки
- Код: 31401102
Метеостанція-Стартовий комплект TFA WeatherHub Observer (31401102)
8 606 ₴
6 672 ₴
- +380 (63) 236-11-87Lifecell
- +380 (68) 045-60-01Kyivstar
- +380 (95) 535-58-99Vodafone
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.





