-25%








Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Цей класичний будильник із дуже гучним подвійним дзвінком підіме вас із ліжка. Поки ви спите, вбудований годинниковий механізм "Sweep" працює плавно та дуже тихо та не заважає під час сну. Ви можете підсвітити дисплей одним натисканням кнопки. Металевий корпус і справжня скляна передня панель підкреслюють високу якість цього будильника.
ФУНКЦІЇ
- Аналоговий дисплей
- Тихий механізм Sweep
- Надгучна сигналізація з двома дзвонами
- Високоякісний металевий корпус зі скляною кришкою
- Підсвітка
- Ностальгічний ретродизайн
- Великий циферблат, що легко читається
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TFA |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір циферблату | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN | 4009816029751 |
| Артикул | 60102501 |
| Вага | 0.265 кг |
| Вага в упаковці | 0.365 кг |
| Вид індикації | Арабські цифри |
| Габарити корпусу ВхШхГ | 15.9х11.7х5.6 см |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 16.5х12.3х6 см |
| Гарантія | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Доставка/Оплата | Безкоштовна доставка відділення Укрпошти |
| Індикація | Хвилини, Секунди, Години |
| Джерело живлення | Батарея |
| Особливості | Підсвічування дисплея натисканням кнопки, Годинники в стилі Ретро |
| Особливості циферблата | Центральна секундна стрілка |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Країна-виробник товару | Німеччина |
| Тип механізму | Кварцові |
| Тип циферблата | Аналоговий (стрілочний) |
| Фабрика збірки | Китай |
| Формат часу | 12 год |
| Функції | Будильник з подвійним дзвіночком |
| Елементи живлення | Батарея типу АА (1,5 В) х 1 шт (в комплект не входить) |
- Ціна: 1 523 ₴
- Готово до відправки
- Код: 60102501
Настільний годинник TFA (60102501)
2 030 ₴
1 523 ₴
- +380 (63) 236-11-87Lifecell
- +380 (68) 045-60-01Kyivstar
- +380 (95) 535-58-99Vodafone
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.


