-22%




Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Цей радіокерований будильник від TFA відбиває час або дату великими червоними світлодіодними цифрами, і їх легко читати навіть у темряві. Яскравість можна регулювати на двох рівнях.
Радіокерований годинник отримує час через сигнал DCF 77. Це завжди дасть вам точний час із точністю до секунди, а дата з'явиться без встановлення. Перемикання з літньої на зимову пору також відбувається автоматично.
Сучасний округлий дизайн гармонійно вписується в будь-який інтер'єр.
За допомогою вбудованого будильника ви завжди починаєте день добре та вчасно. А якщо ви не хочете вставати відразу, функція повтору дає вам прокинутися за кілька хвилин.
ФУНКЦІЇ
- Високоточний радіокерований годинник (DCF77 — сигнал)
- З часовим поясом і можливістю ручного настроювання
- Великі червоні світлодіодні цифри
- Відтворення часу та дати
- Два рівні яскравості
- Будильник із функцією повтору
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TFA |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN | 4009816019004 |
| Артикул | 602505 |
| Вага | 0,500 кг |
| Вид індикації | Арабські цифри |
| Габарити корпусу ВхШхГ | 7,8х17х11 см |
| Гарантія | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Доставка/Оплата | Безкоштовна доставка відділення Укрпошти |
| Індикація | Хвилини, Години |
| Джерело живлення | Мережа та батарея |
| Особливості | Блок живлення в комплекті, Колір корпусу - сріблястий |
| Особливості циферблата | Великі червоні світлодіодні цифри |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Країна-виробник товару | Німеччина |
| Тип механізму | Кварцові |
| Тип циферблата | Цифровий (електронний) |
| Фабрика збірки | Китай |
| Формат часу | 12/24 год |
| Функції | Будильник, Можливість ручного налаштування та встановлення часового поясу, Календар, Функція відстрочки сигналу "Snooze", Функція радіоконтролю сигналу точного часу |
| Характеристики механізму і деталей | Годинник радіокеровані сигналом точного часу DCF-77 (77/5 кГц) |
| Елементи живлення | Резервне живлення батарея типу ААА х 3 шт, Мережа 220В (50Гц) |
- Ціна: 2 522 ₴
- Готово до відправки
- Код: 602505
Настільний годинник TFA (602505)
3 243 ₴
2 522 ₴
- +380 (63) 236-11-87Lifecell
- +380 (68) 045-60-01Kyivstar
- +380 (95) 535-58-99Vodafone
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.


