-24%


Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Що робить радіокерований будильник ідеальним?
Він має бути інтуїтивно зрозумілим і простим у використанні, мати чіткий дисплей і безшумний хід годинника, ви маєте мати можливість читати час і вночі, будильник має спочатку спрацьовувати плавно і тільки потім збільшувати гучність сигналу, він має мати цікаві функції й без зайвих уловів. БИНГО! Цей радіокерований будильник безперечно є!
Ви можете одночасно активувати два різних пори будильника з двома різними звуковими сигналами. Просто натисніть на відповідний повзунковий перемикач вгору. Кольорова позначка вказує, чи увімкнений будильник, чи ні.
Функція повтору дає змогу м'яко прокинутися.
Крім того, будильник зображає день тижня та дату.
Вбудований термометр вимірює температуру в приміщенні та забезпечує гарний клімат у спальні. Для гарного нічного сну температура не має бути вищою за 18 °C або нижчою за 16 °C.
Будильник має ненав'язливу й економну світлодіодну підсвітку, яку можна налаштувати на автоматичне ввімкнення в темряві за допомогою датчика освітленості, щоб ви могли без проблем читати дисплей навіть уночі.
ФУНКЦІЇ
- Високоточний радіокерований годинник (DCF77 — сигнал)
- Можливість ручного налаштування
- Настроювання часового пояса — 9/+9 годин
- Два окремі будильники з різними звуками сигналізації
- Будильник із функцією повтору
- Великий дисплей, що легко читається (75 мм по діагоналі)
- Великі цифри
- Показ кімнатної температури
- Показ дня тижня та дати
- Автоматичне підсвічування з датчиком освітленості
- Настроювання звукового тону кнопок
- Стильний сучасний дизайн
- Будильник дуже простий у використанні
- Зареєстрований дизайн TFA
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TFA |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір циферблату | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN | 4009816026149 |
| Артикул | 60252801 |
| Вага | 0,116 кг |
| Вид індикації | Арабські цифри |
| Габарити корпусу ВхШхГ | 8,1x8,1х3,3 см |
| Гарантія | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Індикація | Хвилини, Секунди, Години |
| Джерело живлення | Батарея |
| Колекція | Bingo |
| Особливості | Колір корпусу - чорний |
| Особливості циферблата | Підсвічування включається в темряві автоматично, завдяки вбудованому светочувствительному датчику |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Країна-виробник товару | Німеччина |
| Тип механізму | Кварцові |
| Тип циферблата | Цифровий (електронний) |
| Фабрика збірки | Китай |
| Формат часу | 12/24 год |
| Функції | 2 будильник, Дата, День тижня, Настройка звукового тону кнопок, Термометр, Функція відстрочки будильника Snooze |
| Елементи живлення | Батарейки 2x1,5 В АА (в комплекті) |
- Ціна: 2 271 ₴
- Готово до відправки
- Код: 60252801
Настільний годинник TFA "Bingo" (60252801)
2 974 ₴
2 271 ₴
- +380 (63) 236-11-87Lifecell
- +380 (68) 045-60-01Kyivstar
- +380 (95) 535-58-99Vodafone
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.


