-25%


Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
TFA 60253601 — це настільний електронний годинник із функціями чотирьох незалежних будильників, календарів і термометрів. Електронний будильник TFA 60253601 розбудить вас у потрібний час і не дасть проспати роботу або навчання. Завдяки 4 незалежним звуковим сигналам, цей будильник можна використовувати як нагадування для дотримання режиму, дієти, вживання ліків та ін.
В електронних годинниках TFA 60253601 є вбудований світлочутливий датчик Eco Light Sensor, який автоматично вмикає підсвічування дисплея в темряві.
Електронний годинник TFA 60253601 чудовий подарунок рідним і близьким для використання в домашніх умовах.
Годинник настільний.
Інструкція з експлуатації.
Гарантійний талон.
TFA 60253601 — електронний годинник, будильник з автоматичним підсвічуванням дисплея в темряві. Електронний годинник TFA 60253601 час і дату контролює через радіосигнал DCF77. Додатковою функцією є вимірювання кімнатної температури повітря й 4 незалежних будильників із сигналом, що наростає.
Характеристика електронних годинників TFA 60253601
Розмір РК-дисплея: 85 мм по діагоналі. Підсвічування дисплея:- тильна підсвітка активується приблизно на 5 секунд під час кожного натискання кнопки SNOOZE/LIGHT;
- підсвітка вмикається в темряві автоматично завдяки вбудованому світлочутливому датчику Eco Light Sensor;
- активація або деактивація тильної підсвітки за допомогою перемикача AUTO LIGHT ON/OFF на тильній стороні корпусу будильника.
- встановлення годинника через радіосигнал (DCF77 — сигнал) або вручну;• настроювання часового пояса: -12/+12 годин;
- індикація: секунди, хвилини, годинник;
- формат часу: 12/24.
- чотири окремі будильники;
- функція відкладення будильника Snooze;
- наростувальний сигнал будильника.
- показ дати та дня тижня (на 8 мовами: German / німецький (GER), English / англійська (EN), Dutch / голландський (NET), French / французький (FRE), Italian /італійський (ITA), Spanish / іспанський (SPA), Danish /датський (DAN), Russian / російський (RUS)).
- одиниці вимірювання температури: oС або oF;
- роздільна здатність вимірювання температури: 0,1 oС (0,2 oF);
- діапазон вимірювання: від -10 °C до +50 °C (від +14 °F до +122 °F).
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TFA |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір циферблату | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN | 4009816029447 |
| Артикул | 60253601 |
| Вага | 0.129 кг |
| Вага в упаковці | 0.229 кг |
| Вид індикації | Арабські цифри |
| Габарити корпусу ВхШхГ | 9.2х9.1х3.2 см |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 10.5х10.5х4.5 см |
| Гарантія | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Доставка/Оплата | Безкоштовна доставка відділення Укрпошти |
| Індикація | Хвилини, Секунди, Години |
| Джерело живлення | Батарея |
| Особливості | Функція відстрочки будильника Snooze |
| Особливості циферблата | Підсвічування включається в темряві автоматично, завдяки вбудованому светочувствительному датчику |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тип механізму | Кварцові |
| Тип циферблата | Цифровий (електронний) |
| Фабрика збірки | Китай |
| Формат часу | 12/24 год |
| Функції | 4 окремих будильник, Відображення дня тижня і дати, Відображення кімнатної температури |
| Елементи живлення | Батарея типу AA (1.5 V) х 2 шт (в комплект не входить) |
- Ціна: 2 655 ₴
- Готово до відправки
- Код: 60253601
Настільний годинник TFA (60253601)
3 558 ₴
2 655 ₴
- +380 (63) 236-11-87Lifecell
- +380 (68) 045-60-01Kyivstar
- +380 (95) 535-58-99Vodafone
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.


