-23%










Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
- Радіокерований годинник із високою точністю й можливістю ручного настроювання
- Великий легко читаний дисплей (29 см по діагоналі)
- Індикація годинника, хвилин і секунд (додатково)
- Звуковий сигнал із 5 різними тонами (колокола, птиці, лялька, Біг Бен, що співає, передзвін)
- Регульована гучність і тривалість звучання сигналу
- Функція будильника
- Сучасний дизайн корпусу з висококонтрастним РК-дисплеєм
- Настінний монтаж або встановлення на столі
- Дизайн запатентований компанією TFA Dostmann GmbH & Co.KG
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TFA |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Тип механізму | Електронний |
| Колір корпусу | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN | 4009816029652 |
| Артикул | 60451402 |
| Вага | 452 г (тільки пристрій) |
| Гарантія | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Додатково | Звуковий сигнал з 5 різними тонами (дзвони, птиці, зозуля, Біг Бен, співаючий куля, передзвін), Регульована гучність і тривалість звучання сигналу, Функція будильника |
| Доставка/Оплата | Безкоштовна доставка відділення Нової Пошти, JustIn, УКРПОШТА або кур'єром на вашу адресу |
| Індикація | Хвилини, Секунди, Години |
| Джерело живлення | Батарея |
| Налаштування часового поясу | -9/+9 годин |
| Розмір РК-дисплея | 29 см по діагоналі |
| Розміри | 258 x 30 (120) x 212 мм |
| Спосіб установки | Настільний/настінний |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Країна-виробник товару | Німеччина |
| Тип циферблата | Цифровий (електронний) |
| Установка годин | По радіосигналу (DCF77 - сигнал) або вручну |
| Фабрика збірки | Китай |
| Формат часу | 24 год |
| Елементи живлення | 4 x 1,5 В батарейки АА (не входять в комплект) |
- Ціна: 5 972 ₴
- Готово до відправки
- Код: 60451402
Настільний годинник TFA "BimBam" (60451402)
7 780 ₴
5 972 ₴
- +380 (63) 236-11-87Lifecell
- +380 (68) 045-60-01Kyivstar
- +380 (95) 535-58-99Vodafone
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.


