



Батьки знають про це зі свого гіркого досвіду: Якщо дитина почувається нездоровою, то вимірювання температури іноді проходить важко.
Забудьте про стрес, пов'язаний із вимірюванням температури
Завдяки інфрачервоному датчику необхідно лише націлитися на лоб — ідеально підходить для вимірювання температури в дітей і всієї родини. Цей спосіб вимірювання безпечний і гігієнічний, і його можна застосовувати навіть під час сну. Процес вимірювання швидкий і простий.
Вимірювання температури в домашніх умовах і на роботі
Просто вставте маленький зонд у гніздо для навушників вашого смартфона або планшета, завантажте безплатний застосунок і починайте вимірювання!
Мобільний інфрачервоний термометр від TFA Dostmann акуратно виміряє температуру поверхні за секунди.
Особливості:
- Результати вимірювання за секунди
- Показання виводяться за допомогою мовної відповіді
- Можливість збереження виміряних показань у формі діаграми
- Електронне письмо або текстове повідомлення результатів вимірювання
- Маленький, зручний у використанні пристрій, який ідеально підходить для подорожей
- Для Google Android (версія 3.0 або пізніша) або Apple iPhone, або iPad (версія iOS 4.3 або пізніша)
Прилад призначений тільки й виключно для побутового застосування (не з медичною метою).
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TFA |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN | 4009816026040 |
| Артикул | 31113301 |
| Вага | 0.021 |
| Вид | Електронний |
| Габарити (ВхШхГ) | 2х5.9х6.4 |
| Гарантія | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Діапазон вимірювань поверхні | 0..+90°C (+32°F..+194°F) |
| Діапазон вимірювань тіла | 32,2..43,3°C (+90°F..110°F) |
| Додатково | Відповідає EN 12470-5 |
| Одиниці виміру | Градуси Фаренгейта, у Градуси Цельсія, Градуси за Цельсієм / Фаренгейтом |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Харчування | 1 батарейка x 3V CR2032 (у комплекті) |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тип | Термометри |
| Точність вимірювань поверхні | +/- 1°C (+/- 2°F) |
| Точність вимірювань тіла | +/- 0,2°C (+/- 0,4°F) |
| Колір | Чорний |
- Ціна: 1 061 ₴



