-26%




Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
"SPUTNIK" — справжня класика!
Як глобус, незвичайний просторовий об'єкт можна обертати та повертати, і він дає уявлення про механізми термометра, барометра та гігрометра.
Термометри та гігрометри працюють із біметалевою пружиною, яка змінює свій розмір за різної температури або вологості. Барометр-анероїд реагує чутливо на зміни тиску повітря і зображає навіть невеликі коливання. Зовнішній тиск повітря позначений установною стрілкою. Спостереження за змінами атмосферного тиску в часі дає змогу точно прогнозувати погоду.
Супутник виготовлений у Німеччині, корпус виготовлений з акрилового скла (оргскло), а тримач із металу.
ФУНКЦІЇ:
- Зроблено в Німеччині
- Класична настільна метеостанція з відкритим барометром
- З тримачем, з латуні або хрому
- Поворотний корпус з акрилового скла (оргскло) з відкритим механізмом
- З барометром, термометром і гігрометром
- Точний барометр для прогнозування погоди
- Для внутрішнього використання (барометр, термометр, гігрометр)
МІЦНІСТЬ ЯКОСТІ TFA:
- Основним елементом TFA є власне виробництво механічних погодних інструментів. Ми створюємо продукцію, що відповідає етикетці «Зроблено в Німеччині», з використанням найсучасніших технологій виробництва та традиційного ремісничого виробництва.
QUALITY-PRODUCT by
TFA Dostmann GmbH & Co.KG
Germany
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TFA |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип метеостанції | домашня метеостанція |
| Вимірювання температури всередині приміщення | Так |
| Вимірювання вологості всередині приміщення | Так |
| Вимірювання атмосферного тиску | Так |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 200 мм |
| Ширина | 126 мм |
| Глибина | 126 мм |
| Вага | 0.565 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN | 4009816015143 |
| Точність вимірювання температури ± | 1 |
| Метео виміру | Барометричний значення, Внутрішня вологість, Внутрішня температура, Прогноз погоди |
| Матеріал корпусу | Скло/метал |
| Артикул | 20204754 |
| Габарити корпусу ВхШхГ | 20х12.5х12.5 |
| Тип зовнішнього датчика | Немає |
| Вимірювана температура в приміщенні Min/Max | -10/+50 |
| Додаткові характеристики | Одиниці вимірювання тиску: hPa, mmHg, Металевий тримач, Обертовий корпус з огрстекла |
| Сигнали тривоги | Атмосферний тиск, Вологість, Температура |
| Вид | Механічний |
| Підключення додаткових датчиків | Немає |
| Спосіб установки | Настільний |
| Тип термометра (вимірювання температури повітря) | Механічний |
| Віддалений доступ до метеоданным | Немає |
| Гарантія | 36 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Тип | Метеостанції |
| Діаметр корпусу | 12.5 |
| Країна-виробник товару | Німеччина |
| Дисплей | Аналоговий |
| Точність вимірювання відносної вологості | 1 |
| Фіксація Min/Max значень температури | Немає |
| Тип гігрометра (вимірювання відносної вологості) | Механічний |
| Вимірювана вологість в приміщенні Min/Max | 1/100 |
| Фіксація Min/Max значень відносної вологості | Немає |
| Доставка/Оплата | Безкоштовна доставка відділення Нової Пошти, JustIn, УКРПОШТА або кур'єром на вашу адресу |
| Колір | Сріблястий |
- Ціна: 18 980 ₴
- Готово до відправки
- Код: 20204754
Метеостанція TFA "Sputnik" (20204754)
25 533 ₴
18 980 ₴
- +380 (63) 236-11-87Lifecell
- +380 (68) 045-60-01Kyivstar
- +380 (95) 535-58-99Vodafone
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.


