-17%






Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Будь то вітальня або офіс, цей простий настінний годинник гармонійно вписується в будь-яку обстановку. Вузька рамка і класичний циферблат створюють відчуття нескінченності. Годинник має якісну, справжню скляну кришку. Вбудований дисплей показує температуру і вологість. Це тримає клімат кімнати в полі зору. Годинник і термогігрометр працюють незалежно один від одного.
ФУНКЦІЇ:
- Великий циферблат, який легко читається
- Кришка з натурального скла
- Сучасний плоский дизайн
- Ідеально підходить для дому, офісу, залу очікування, вестибюля або холу, або як подарунок
ЗНАК ЯКОСТІ TFA:
Продукція від TFA переконує у функціональності та дизайні.
QUALITY-by PRODUCT:
TFA Dostmann GmbH & Co.KG
Germany
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TFA |
| Країна виробник | Китай |
| Тип годинника | Настінний |
| Стан | Новий |
| Тип механізму | Кварцовий |
| Індикація часу | Стрілкова |
| Форма | Кругла |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір корпусу | Білий |
| Колір циферблату | Білий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Додаткові характеристики годин | |
| Циферблат | Арабські цифри |
| Термометр | Так |
| Габаритні розміри годинників | |
| Ширина | 302 мм |
| Глибина | 47 мм |
| Діаметр | 302 мм |
| Висота | 302 мм |
| Вага | 0.571 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 60304802 |
| Особливості циферблата | Вбудований дисплей відображає значення температури і вологості |
| Тип циферблата | Стрілочний |
| Елементи живлення | Батарейка АА - 2 шт (в комплект не входить) |
| Формат часу | 12 год |
| Гарантія | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Індикація | Хвилини, Секунди, Години |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Фабрика збірки | Китай |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Призначення | Універсальні |
| Розміри корпусу | 30.2 x 30.2 x 4.7 |
| Основний колір циферблату | Білий |
| Механізм | Кварцовий |
| Вид циферблата | Арабські цифри |
| Форма корпусу | Кругла |
| Доставка/Оплата | Офіційна гарантія від виробника |
| EAN | 4009816033000 |
- Ціна: 1 878 ₴
- Готово до відправки
- Код: 60304802
Настінний годинник TFA (60304802)
2 267 ₴
1 878 ₴
- +380 (63) 236-11-87Lifecell
- +380 (68) 045-60-01Kyivstar
- +380 (95) 535-58-99Vodafone
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.


