




Яка погода на вулиці? Достатньо поглянути на метеостанцію LIFE, і ви одразу побачите картину.
Температура та вологість зовнішнього повітря визначається власним бездротовим передавачем на місці. Ви також бачите температуру та вологість у приміщенні та завжди можете підтримувати клімат у межах комфортної зони за допомогою цільового опалення та вентиляції. Це створює приємне і здорове місце існування і навіть економить витрати на опалення. Максимальні та мінімальні значення відображаються під час натискання кнопки. Метеостанція має годинник з датою, а також зручне сенсорне керування. Дисплей з підсвічуванням.
Два додаткові передавачі можуть бути підключені для контролю температури та вологості, наприклад, у дитячій, спальні, підвалі чи гаражі.
ФУНКЦІЇ:
- Бездротова передача зовнішньої температури та вологості через макс. 3 передавачі (макс. 60 м)
- Внутрішня температура та вологість
- Максимальні та мінімальні значення
- Символ погоди (на основі змін значень вологості)
- Годинник з датою
- Зручне сенсорне керування
- Підсвічування
- Настінний або настільний монтаж
- Зареєстрований TFA патент на дизайн
ЗНАК ЯКОСТІ TFA:
Зареєстрований TFA патент на дизайн.
Продукція від TFA переконує у функціональності та дизайні.
QUALITY-by PRODUCT:
TFA Dostmann GmbH & Co.KG
Germany
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 0.198 кг |
| Висота | 125 мм |
| Ширина | 138 мм |
| Глибина | 28 мм |
| Основні | |
| Виробник | TFA |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Пластик |
| Тип метеостанції | домашня метеостанція |
| Вимірювання температури всередині приміщення | Так |
| Вимірювання температури поза приміщенням | Так |
| Вимірювання вологості всередині приміщення | Так |
| Вимірювання вологості поза приміщенням | Так |
| Зовнішній датчик | бездротовий |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Колір корпусу | Білий |
| Підсвічування дисплея | Так |
| Кріплення на стіну | Так |
| Годинник | Так |
| Тип живлення | Батарейки |
| Прогноз погоди | Так |
| Кількість датчиків в комплекті | 1 шт. |
| Радіус прийому сигналу датчика | 60 м |
| Функція календаря | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN | 4009816033871 |
| Метео виміру | Зовнішня вологість, Зовнішня температура, Внутрішня вологість, Внутрішня температура, Прогноз погоди у вигляді символів |
| Харчування станція/датчик | 2 x 1.5 АА (зовнішній датчик), 3 x 1.5 В AAA (базова станція) |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Вимірювана температура зовнішнього повітря Min/Max | -30/+70 |
| Артикул | 35115302 |
| Вага датчика | 0.05 |
| Оснащення | Зовнішній датчик |
| Тип зовнішнього датчика | Бездротовий |
| Вимірювана температура в приміщенні Min/Max | 0/+50 |
| Вага в упаковці | 0.36 |
| Додаткові характеристики | Дальність передачі від зовнішнього датчика: 60 м. на відкритій місцевості, Дисплей з підсвічуванням, Частода передачі даних зовнішнього датчика 433 МГц |
| Вид | Електронний |
| Підключення додаткових датчиків | Є |
| Спосіб установки | Настільний/настінний |
| Зовнішні датчики | Датчик вологості, Датчик температури |
| Комплектація | Базова метеостанція, Інструкція, Термо-гигро датчик 30.3241.02, Гарантійний талон |
| Вимірювана вологість зовнішнього повітря Min/Max | 20/95 |
| Гарантія | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Тип | Метеостанції |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 14.5 x 21 x 5 |
| Додатково | Календар, Підсвічування дисплея, Годинник |
| Країна-виробник товару | Німеччина |
| Габарити датчика (ВхШхГ) | 9.1 x 4.9 x 3.1 |
| Максимальна кількість зовнішніх датчиків | 3 |
| Габарити станції (ВхШхГ) | 12.5 x 13.8 x 2.8 |
| Дисплей | РК |
| Точність вимірювання відносної вологості | 5 |
| Вага станції | 0.19 |
| Вимірювана вологість в приміщенні Min/Max | 20/95 |
| Колір станція/датчик | Чорний/Білий |
| Доставка/Оплата | Офіційна гарантія від виробника |
| Харчування | Батарейки |
| Колір | Білий |
- Ціна: 1 947 ₴
- Готово до відправки
- Код: 35115302
Метеостанція TFA "LIFE" (35115302)
2 064 ₴
1 947 ₴
- +380 (63) 236-11-87Lifecell
- +380 (68) 045-60-01Kyivstar
- +380 (95) 535-58-99Vodafone



