-6%










Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Невеликий шматочок ностальгії по дому, балкону або терасі. Цей чарівний елемент старовинного металу в стилі старовинних станційних годинників переносить глядача в іншу епоху. Принесіть стиль Orient Express до себе додому.
З іншого боку годинника є термометр. Температура вимірюється за допомогою перевіреної біметалевої технології. Корпус легко обертається, тому ви можете бачити поточний час або температуру.
Пристрій захищений від атмосферних впливів і може бути встановлений у приміщенні або на вулиці.
ФУНКЦІЇ:
- Ностальгічний настінний годинник/ термометр
- Для внутрішнього та зовнішнього використання
- Корпус і тримач у старовинному металевому вигляді
- Біметалева технологія вимірювання температури
- Обертовий дисплей
- Атмосферостійкий
- Декоративна прикраса для дому, балкона та тераси
МІЦНІСТЬ ЯКОСТІ TFA:
Продукція від TFA переконує в функціональності та дизайні.
QUALITY-PRODUCT by:
TFA Dostmann GmbH & Co.KG
Germany
| Габаритні розміри годинників | |
|---|---|
| Вага | 1.478 кг |
| Висота | 295 мм |
| Ширина | 270 мм |
| Глибина | 95 мм |
| Основні | |
| Виробник | TFA |
| Колір корпусу | Мідний |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Країна виробник | Китай |
| Колір циферблату | Бежевий |
| Форма | Кругла |
| Тип механізму | Кварцовий |
| Індикація часу | Стрілкова |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики годинників-радіо | |
| Тип живлення | Батарейки |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN | 4009816019370 |
| Артикул | 603011 |
| Особливості циферблата | Центральна секундна стрілка, Циферблат штучно зістарений |
| Тип циферблата | Стрілочний |
| Функції | Термометр °С (-50/+50°С) |
| Особливості | Дизайн в стилі Ретро, Корпус годин стійкий до впливу опадів, може обертатися, Годинник для використання на вулиці і всередині приміщення, Годинник на кронштейні |
| Елементи живлення | Батарея типу АА (1,5 В) х 1 шт (в комплект не входить) |
| Формат часу | 12 год |
| Гарантія | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Індикація | Хвилини, Секунди, Години |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Фабрика збірки | Китай |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Призначення | Універсальні |
| Розміри корпусу | 29.5 х 27 x 9.5 |
| Вид циферблата | Арабські цифри |
| Механізм | Кварцовий |
| Установка годин | Настінна/фасадна |
| Тип годинника | Двосторонні |
| Додаткові характеристики | |
| Наявність термометра | True |
- Ціна: 5 899 ₴
- Готово до відправки
- Код: 603011
Настінний годинник з термометром TFA "Nostalgia" (603011)
6 298 ₴
5 899 ₴
- +380 (63) 236-11-87Lifecell
- +380 (68) 045-60-01Kyivstar
- +380 (95) 535-58-99Vodafone
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.



