




XENA HOME пропонує безліч функцій для вашого дому в компактному розмірі. Виміряйте зовнішню температуру за допомогою практичного бездротового термометра та одночасно стежте за кліматом у приміщенні, де він встановлений. Дисплей чітко зображає всі дані вимірювань — включно з смайликом комфорту. Він допомагає зрозуміти поточний клімат у приміщенні й «заглушує куточки рота», коли потрібно вжити заходів.
За допомогою цілеспрямованого обігрівання та вентиляції ви можете знову «заставити його усміхатися» й створити приємну та здорову атмосферу в домі. Контролюючи температуру, ви також можете заощадити на опалюванні. Зовнішній датчик має радіус дії до 100 метрів і займає зовсім небагато місця. Ви також можете придбати додаткові температурні датчики, наприклад, щоб додатково контролювати температуру в підвалі або гаражі. Максимальні та мінімальні виміряні значення можна викликати натисканням кнопки. Час і дата автоматично встановлюються за сигналом DCF77 і щодня оновлюються.
Бездротовий термометр XENA HOME у фірмовому дизайні TFA можна встановити на підставку (вона знімна) або повісити на стіну.
ФУНКЦІЇ:
- Бездротове передавання зовнішньої температури (433 МГц), дальність передавання радіосигналу до 100 м (на відкритій місцевості)
- Вимірювання температури та вологості в приміщенні з індикацією рівня комфорту
- Відтворення максимальних і мінімальних значень із зазначенням часу та дати запису, функція автоматичного скидання (налаштовувана)
- Радіоконтрольований годинник із повною датою й можливістю корекції часового пояса ±12 годин
- Можливість настінного монтажу або встановлення на стіл за допомогою підставки
- Можливість під'єднання до 3 додаткових температурних датчиків (купуються окремо), наприклад, для контролю температури в віддалених приміщеннях, як-от дитяча кімната або винний льох
МІЦНІСТЬ ЯКОСТІ TFA:
Зареєстрований TFA патент на дизайн.
Продукція від TFA переконує в функціональності та дизайні.
QUALITY-PRODUCT by:
TFA Dostmann GmbH & Co.KG
Germany
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TFA |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN | 4009816040008 |
| Kat. Nr. | 30.3074.10 |
| Артикул | 30307410 |
| Вид | Електронний |
| Гарантія | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Діапазон вимірюваної вологості | 10/99 % |
| Діапазон вимірюваної температури | -40/+60 °C (на вулиці), 0/+50 °C (у приміщенні) |
| Додаткові функції | Індикатор рівня комфорту, Календар, Годинник |
| Додаткові характеристики | Розміри датчика: 12.9 х 4.8 х 2.6, Розміри термометра: 14 х 8.2 х 2.7 см |
| Доставка/Оплата | Офіційна гарантія від виробника |
| Одиниці виміру | Градуси за Цельсієм / Фаренгейтом |
| Кількість в упаковці, шт | 1 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Призначення | Кімнатний |
| Особливості | З виносним датчиком |
| Спосіб установки | Настінний, Настільний |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тип | Термометри |
| Точність | Вологість: 1 %, Температура: 0.1 °C |
| Колір | Антрацит |
| Елементи живлення | Датчик: 2 x 1.5 В AА, Термометр: 2 x 1.5 В AA |
| Елементи живлення в комплекті | Немає |
- Ціна: 2 952 ₴
- Готово до відправки
- Код: 30307410
Термометр TFA "XENA HOME" (30307410)
3 372 ₴
2 952 ₴
- +380 (63) 236-11-87Lifecell
- +380 (68) 045-60-01Kyivstar
- +380 (95) 535-58-99Vodafone








