-16%






Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Компактний і зручний бінокль Arsenal допоможе Вам завжди. Ви зможете взяти цей невеликий предмет із собою та скористатися ним у будь-який необхідний момент. Якісний і доступний бінокль Arsenal слугуватиме довго та надійно багато років.
Конструктивні особливості:
- Призми: ВК7
- Просвітлення: багатошарове
- Фокусування: центральним колесом
- Корекція діоптрію на правому окулярі +5/-5
- Водонепроникність: часткова (бризкозахищений)
- Кріплення на штатив: немає
- Газонаповнений: немає
- Ударостійкий: немає
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Arsenal |
| Тип | Бінокль |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | NB25-1025 |
| Вага, г | 200 |
| Винесена окулярна точка | 10 мм |
| Габарити | 110 х 95 х 44 мм |
| Гарантія | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Діаметр вихідної зіниці | 2.5 мм |
| Діаметр об'єктива | 25 мм |
| Доставка/Оплата | Офіційна гарантія від виробника |
| Захист | Вологозахищені |
| Комплект постачання | Бінокль, Інструкція, М'яка якісна сумка, Ремінець для бінокля, Серветка для протирання оптики |
| Кратність | Постійна |
| Кратність наближення | 10х |
| Мінімальна дистанція фокусування | 3 м |
| Поле зору на 1000 м | 105 |
| Реальний кут зору | 5.1 |
| Світлосила | 6.25 |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тип конструкції | Roof |
| Тип скла | BK7 |
| Фактор сутінку | 15.8 |
- Ціна: 890 ₴
- Готово до відправки
- Код: NB25-1025
Бинокль Arsenal 10x25 (NB25-1025)
1 059 ₴
890 ₴
- +380 (63) 236-11-87Lifecell
- +380 (68) 045-60-01Kyivstar
- +380 (95) 535-58-99Vodafone
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.


