




Бінокль Arsenal NBN18-0840N простий в експлуатації, має дуже привабливу механіку, дає гарне зображення, виправдане співвідношення ціна/якість.
У комплектації варто зазначити дуже незвичайні кришки для об'єктивів. Вони внутрішні та мають розрізні петлі, що дає змогу легко закріпити їх на шийному ремінці.
Окулярна кришка також забезпечена петлями та може бути легко закріплена на шийному ремінці.
Корпус бінокля має традиційні обводи, без ламаних ліній. Він практично повністю виготовлений із міцного полікарбонату. Виняток становлять лише елементи центральної балки бінокля, призмінних блоків і фокусувального механізму.
Колір бінокля темно-сірий, практично чорний. Тубуси та призмінні блоки бінокля покриті декоративними гумовими накладками аналогічного відтінку. Гумове покриття бінокля дуже приємне на дотик і має текстурну поверхню, що імітує шкіру.
Серед деталей корпусу бінокля варто зазначити провушини для фіксації шийного ремінця та металеве гніздо кріплення штативного L-адаптера, закрите зручною декоративною кришечкою, що загвинчується.
Бінокля має якісно виготовлену шкала міжзорякових відстаней. Діапазон регулювання цієї відстані (IPD) цілком класичний і змінюється в межах від 58 до 72 мм.
Бінокль виготовлений за класичною оптичною схемою Porro із застосуванням призму типу ВК7. Його об'єктиви покриті блакитно-ліловим двошаровим просвітлювальним покриттям типу MC (multi-coated) на основі фториду магнію (MgF).
Окуляри бінокля мають винос зіниці приблизно 12 мм. Діаметр очних лінз окулярів — 23 мм. Наочники на окулярах бінокля виготовлені з м'якої гуми та мають висоту 10 мм.
На поверхні лінз окулярів нанесено блакитно-лілове покриття, що просвітлюють покриття, аналогічне покриттю на об'єктивах.
Призми приладу просвітлені аналогічним образом і частково обладнані світлозахисними кришками.
Фокусування бінокля — центральна. Колесо фокусування широке, пластикове діаметром 34 мм, з гумовим покриттям і радіальною накаткою. Розташування вузла зручне, хід плавний. Діапазон настроювання вкладається в півтора оберту коліщатка. Це гарантує, що процес наведення на різкість буде вельми інформативний і точний.
Мінімальна дистанція фокусування бінокля становить 6 метрів.
Діоптрійне регулювання під особливості зору спостерігача здійснюється обертанням правого окуляра. Для зручності настроювання на корпус окуляра нанесена відповідна розмітка, а на гумове покриття — накатка. Діапазон діоптрійної підстроювання становить +/-5 діоптрій.
Бінокль показує якісне передавання кольору. Зображення досить різке.
Поле зору бінокля становить 143 м на 1000 м (порядку 8.2 градусів).
Сума споживчих характеристик бінокля дає змогу з упевненістю говорити про те, що він буде досить добрим придбанням.
Конструктивні особливості:
- Збільшення 8х
- Скляна оптика з багатошаровим покриттям (Multi-Coated)
- Призми BK-7
- Діаметр очних лінз окулярів 22 мм
- Захисне гумове покриття для кращого зчеплення
- Діоптрійна корекція для компенсації різної гостроти зору
- Корпус із захистом від потрапляння бризок і водяних струменів (туман, дрібний дощ, сильний злива)
- Можливість кріплення на штатив
- Porro призми
- М'яка якісна сумка з ременем для зберігання і транспортування
- Гарантія 12 місяців
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Arsenal |
| Тип | Бінокль |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | NBN18-0840N |
| Вага, г | 700 |
| Винесена окулярна точка | 12 мм |
| Габарити | 140 x 52 x 185 мм |
| Гарантія | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Діаметр вихідної зіниці | 5 мм |
| Діаметр об'єктива | 40 мм |
| Додаткові характеристики | Вологонепроникність, Корпус: полікарбонат із протиковзним гумовим покриттям, Кріплення на штатив, Оптична конструкція: Porro, Призми: BK7, Просвітлення: Multi-Coated, Фокусування: центральним колесом |
| Доставка/Оплата | Офіційна гарантія від виробника |
| Захист | Вологозахищені |
| Комплект постачання | Бінокль, Захисна кришка на окуляри, Захисні кришки на об'єктиви, Інструкція, М'яка якісна сумка з ременем, Ремінь для бінокля, Серветка для протирання оптики |
| Кратність | Постійна |
| Кратність наближення | 8х |
| Мінімальна дистанція фокусування | 6 м |
| Поле зору на 1000 м | 143 м |
| Реальний кут зору | 8.2 |
| Світлосила | 25 |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тип конструкції | Porro |
| Тип скла | BK7 |
| Фактор сутінку | 17.89 |
- Ціна: 2 758 ₴
- Готово до відправки
- Код: NBN18-0840N
Бинокль Arsenal 8x40 Porro (NBN18-0840N)
3 508 ₴
2 758 ₴
- +380 (63) 236-11-87Lifecell
- +380 (68) 045-60-01Kyivstar
- +380 (95) 535-58-99Vodafone






