




Українська компанія Arsenal має великий досвід у створенні професійних і аматорських оптичних продуктів. Основний напрям діяльності — виготовлення та продаж оптики найвищої якості, яке досягається завдяки високотехнологічним розробкам фахівців компанії.
Бінокль 10-30x50 Porro простий в експлуатації, має дуже привабливу механіку та дає гарне зображення зі виправданим співвідношенням ціна/якість.
Корпус бінокля має традиційні обводи, без ламаних ліній. Він практично повністю виготовлений із міцного полікарбонату. Виняток становлять лише елементи центральної балки бінокля, призмінних блоків і фокусувального механізму. Окулярна кришка забезпечена петлями та може бути легко закріплена на шийному ремінці.
Бінокль виготовлений за класичною оптичною схемою Porro із застосуванням призм типу ВК7. Його об'єктиви покриті блакитно-ліловим двошаровим просвітлювальним багатошаровим покриттям типу MC на основі фториду магнію (MgF). Окуляри бінокля мають винос зіниці приблизно 14 мм. Діаметр очних лінз окулярів становить 23 мм. Наочники на окулярах бінокля виготовлені з м'якої гуми та мають висоту 12 мм.
Тубуси та призмінні блоки моделі покриті декоративними гумовими накладками. Гумове покриття бінокля дуже приємне на дотик і має текстурну поверхню, що імітує шкіру.
Серед деталей корпусу бінокля варто зазначити провушини для фіксації шийного ремінця та металеве гніздо кріплення штативного L-адаптера, закрите зручною декоративною кришечкою, що загвинчується.
У бінокля є якісно виготовлена шкала міжпрозорих відстаней. Діапазон регулювання цієї відстані (IPD) цілком класичний і змінюється в межах від 58 до 72 мм.
На поверхні лінз окулярів нанесено блакитно-лілове покриття, що просвітлюють покриття, аналогічне покриттю на об'єктивах.
Фокусування бінокля — центральна. Коліщатко фокусування широке, пластикове діаметром 34 мм, з гумовим покриттям і радіальною накаткою. Розташування вузла зручне, хід плавний.
Діапазон настроювання вкладається в півтора оберту коліщатка. Це гарантує, що процес наведення на різкість буде вельми інформативний і точний. Мінімальна дистанція фокусування бінокля становить 10 метрів.
Діоптрійне регулювання під особливості зору спостерігача здійснюється обертанням правого окуляра. Для зручності настроювання на корпус окуляра нанесена відповідна розмітка, а на гумове покриття — накатка. Діапазон діоптрійної підстроювання становить +/-5 діоптрій. Бінокль показує якісне передавання кольору. Зображення досить різке.
Поле зору бінокля становить 65 м на 1000 м (порядку 4.1 градуса).
Сума споживчих характеристик бінокля дає змогу з упевненістю говорити про те, що він буде досить добрим придбанням.
Конструктивні особливості:
- Оптична конструкція Porro
- Призми BK7
- Просвітлення: Multi-Coated
- Фокусування центральним колесом
- Корекція діоптрію: +/-5
- Винос зіниці: 14 мм
- Полікарбонатний корпус із протиковзним гумовим покриттям
- Вологонепроникний
- Кріплення на штатив
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Arsenal |
| Тип | Бінокль |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | NBN18-103050N |
| Вага, г | 850 |
| Винесена окулярна точка | 14 мм |
| Габарити | 195 x 65 х 195 мм |
| Гарантія | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Діаметр вихідної зіниці | 5 -1.66 мм |
| Діаметр об'єктива | 50 мм |
| Додаткові характеристики | Корекція діоптрію: +/-5, Кріплення на штатив, Полікарбонатний корпус із протиковзним гумовим покриттям, Призми: BK7, Просвітлення: Multi-Coated, Фокусування центральним колесом |
| Доставка/Оплата | Офіційна гарантія від виробника |
| Захист | Вологозахищені |
| Комплект постачання | Бінокль, Захисна кришка на окуляри, Захисні кришки на об'єктиви, Інструкція, М'яка якісна сумка з ременем, Ремінь для бінокля, Серветка для протирання оптики |
| Кратність | Постійна |
| Кратність наближення | 10x - 30x |
| Мінімальна дистанція фокусування | 10 м |
| Поле зору на 1000 м | 65 м |
| Реальний кут зору | 4.1 |
| Світлосила | 25 - 2.75 |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тип конструкції | Porro |
| Тип скла | BK7 |
| Фактор сутінку | 22.36 |
- Ціна: 4 838 ₴
- Готово до відправки
- Код: NBN18-103050N
Бинокль Arsenal 10-30x50 Porro (NBN18-103050N)
6 100 ₴
4 838 ₴
- +380 (63) 236-11-87Lifecell
- +380 (68) 045-60-01Kyivstar
- +380 (95) 535-58-99Vodafone




