




Arsenal 20x50 Porro — адресований передусім тим, кому в процесі спостережень необхідний великий масштаб зображення, але водночас немає можливості (бажани) користуватися штативом.
Корпус має традиційні обводи, без ламаних ліній. Він практично повністю виготовлений із міцного полікарбонату. Виняток становлять лише елементи центральної балки бінокля, призмінних блоків і фокусувального механізму. Тубуси та призмінні блоки бінокля покриті декоративними гумовими накладками. Гумове покриття бінокля дуже приємне на дотик і має текстурну поверхню, що імітує шкіру. Серед деталей корпусу варто зазначити провушини для фіксації шийного ремінця та металеве гніздо кріплення штативного L-адаптера, закрите зручною декоративною кришечкою, що загвинчується.
Бінокля має якісно виготовлену шкала міжзорякових відстаней. Діапазон регулювання цієї відстані (IPD) цілком класичний і змінюється в межах від 58 до 72 мм. Виготовлений за класичною оптичною схемою Porro із застосуванням призм типу ВК7. Окуляри бінокля мають винос зіниці приблизно 12 мм. Діаметр очних лінз окулярів 18 мм, а діаметр вихідної зіниці приблизно 2.5 мм. Наочники на окулярах виготовлені з м'якої гуми та мають висоту 5 мм. На поверхні лінз окулярів нанесено блакитно-лілове покриття, що просвітлюють покриття, аналогічне покриттю на об'єктивах.
Фокусування бінокля — центральна. Колесо фокусування широке, пластикове діаметром 34 мм, з гумовим покриттям і радіальною накаткою. Розташування вузла зручне, хід плавний. Діапазон настроювання вкладається в півтора оберту коліщатка. Це гарантує, що процес наведення на різкість буде вельми інформативний і точний. Мінімальна дистанція фокусування становить 6 метрів
Бінокль показує якісне передавання кольору. Зображення досить різке.
У комплектації варто зазначити дуже незвичайні кришки для об'єктивів. Вони внутрішні та мають розрізні петлі, що дає змогу легко закріпити їх на шийному ремінці. Окулярна кришка також забезпечена петлями та може бути легко закріплена на шийному ремінці.
Arsenal 20x50 Porro простий в експлуатації, має дуже привабливу механіку, дає гарне зображення.
Конструктивні особливості:
- Збільшення 20х
- Скляна оптика з багатошаровим покриттям
- Призми BK-7
- Діаметр очних лінз окулярів 22 мм
- Захисне гумове покриття для кращого зчеплення
- Діоптрійна корекція для компенсації різної гостроти зору
- Корпус із захистом від потрапляння бризок і водяних струменів (туман, дрібний дощ, сильний злива)
- Можливість кріплення на штатив
- Porro призми
- М'яка якісна сумка з ременем для зберігання і транспортування
- Гарантія 12 місяців
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Arsenal |
| Тип | Бінокль |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | NBN18-2050N |
| Вага, г | 850 |
| Винесена окулярна точка | 15 мм |
| Габарити | 185 x 62 x 195 мм |
| Гарантія | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Діаметр вихідної зіниці | 2.5 мм |
| Діаметр об'єктива | 50 мм |
| Додаткові характеристики | Корпус: полікарбонат із протиковзним гумовим покриттям, Кріплення на штатив, Наочники: Звичайні, Призми: BK7, Просвітлення: Multi-Coated, Фокусування: центральним колесом |
| Доставка/Оплата | Офіційна гарантія від виробника |
| Комплект постачання | Бінокль, Захисна кришка на окуляри, Захисні кришки на об'єктиви, Інструкція, М'яка якісна сумка з ременем, Ремінь для бінокля, Серветка для протирання оптики |
| Кратність наближення | 20x |
| Мінімальна дистанція фокусування | 6 м |
| Поле зору на 1000 м | 85 |
| Реальний кут зору | 4.85 |
| Світлосила | 6.25 |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тип конструкції | Porro |
| Фактор сутінку | 31.62 |
- Ціна: 3 930 ₴
- Готово до відправки
- Код: NBN18-2050N
Бинокль Arsenal 20x50 Porro (NBN18-2050N)
4 893 ₴
3 930 ₴
- +380 (63) 236-11-87Lifecell
- +380 (68) 045-60-01Kyivstar
- +380 (95) 535-58-99Vodafone



