




Бінокль Arsenal 10x42 Roof ED (BW15-1042 ED) — це прекрасний вибір для всіх, хто хоче мати під рукою невеликий, досить легкий і міцний бінокль, що дає докладне, чисте та натуральне зображення.
У біноклі досить органічно поєднуються висока якість механічних деталей, ергономічний дизайн і чудові оптичні характеристики. Водночас він недорогий, як для біноклів такого класу, і має досить вдалу комплектацію (жорсткий кейс).
Основне призначення цього бінокля — спостереження за птахами та живою природою, зокрема й з екстремально малих відстаней. Також він може бути дуже зручний на полюванні або в туристичному поході. Втім, він буде доречним і під час спостереження спортивних змагань, і як багатофункціональний бінокль для спостереження.
Конструктивні особливості:
- Збільшення 10х
- Скляна оптика з повним багатошаровим покриттям
- Високоякісні призми BaK-4 з фазокрегулювальним покриттям (Phase Coating)
- Низько-дисперсні лінзи (ED) — оптика, виготовлена зі спеціального скла, що дає змогу спостерігати об'єкти з максимальною чіткістю, з найдрібнішими деталями та правильним передаванням кольору
- Діаметр очних лінз окулярів 23.5 мм
- Захисне гумове покриття для кращого зчеплення
- Діоптрійна корекція для компенсації різної гостроти зору
- Корпус із захистом за категорії Waterproof (клас IPX7): повний захист від потрапляння рідини (сильний злив, снігопад, шторм), захист від запотівання під час різкої зміни температури або за високої вологості повітря (заповнений газом)
- Поворотно-висувні наочники з трьома фіксованими положеннями
- Можливість кріплення на штатив
- Roof призми
- Корпус з алюмінієвого сплаву
- Жорсткий кейс із ременем для зберігання і транспортування
- Гарантія 24 місяці
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Arsenal |
| Тип | Бінокль |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | BW15-1042 ED |
| Вага, г | 670 |
| Винесена окулярна точка | 17 мм |
| Габарити | 145 х 127 х 53 мм |
| Гарантія | 24 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Діаметр вихідної зіниці | 4.2 мм |
| Діаметр об'єктива | 42 мм |
| Додаткові характеристики | Корпус: Алюмінієвий сплав, Кріплення на штатив, Наочники: Поворотно-висувні з трьома фіксованими положеннями, Оптична конструкція: Roof, Призми: BаК-4, Просвітлення: Повне багатошарове (Fully Multi Coated), Фокусування: центральним колесом |
| Доставка/Оплата | Офіційна гарантія від виробника |
| Захист | Вологозахищені |
| Комплект постачання | Бінокль, Жорсткий кейс із ременем, Захисна кришка на окуляри, Захисні кришки на об'єктиви, Інструкція, Ремінь для бінокля, Серветка для протирання оптики |
| Кратність | Постійна |
| Кратність наближення | 10х |
| Мінімальна дистанція фокусування | 1.9 м |
| Поле зору на 1000 м | 104 м |
| Реальний кут зору | 6 |
| Світлосила | 17.64 |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тип конструкції | Roof |
| Тип скла | BAK4 |
| Фактор сутінку | 20.49 |
- Ціна: 14 938 ₴
- Готово до відправки
- Код: BW15-1042 ED
Бінокль Arsenal 10x42 Roof ED (BW15-1042 ED)
18 406 ₴
14 938 ₴
- +380 (63) 236-11-87Lifecell
- +380 (68) 045-60-01Kyivstar
- +380 (95) 535-58-99Vodafone








