



Компактний бінокль Arsenal 8x42 Porro (BW13-0842) з водонепроникним, азотонаповненим міцним корпусом з алюмінієвого сплаву. Можливе тривале перебування бінокля під дощем, снігом або в умовах підвищеної вологості.
Гумове покриття корпусу створює комфортність спостережень і надійність під час утримання бінокля в руках.
Захисні кришки можуть кріпитися до об'єктивів.
Бінокль має великий барабан центрального фокусування, що забезпечує плавне та точне настроювання, а також діоптричне настроювання правого окуляра для точного відповідності індивідуальним особливостям зору.
Поворотно-висувні наочники з трьома фіксованими положеннями дають змогу вести спостереження, не знімаючи окулярів.
Лінзи, що мають багатошарове мультипросвітлювальне покриття Fully Multi-Coated, а також призми BAK-4, забезпечать чітку, контрастну та яскраву картинку.
Технічні характеристики:
- Збільшення: 8 х
- Діаметр об'єктива: 42 мм
- Поле зору на 1000 м: 142 м
- Мінімальна відстань фокусування: 3 м
- Регулювання міжосьової відстані: 60-70 мм
- Діаметр вихідної зіниці: 5.25 мм
- Сутінкове число: 18.33
- Светосила: 27.56
Конструктивні особливості:
- Оптична конструкція: Porro
- Призми: BAK-4
- Просветление: Fully Multi-Coated
- Фокусування: центральним колесом
- Корекція діоптрію: +5/-5
- Винос зіниці: 21 мм
- Наочники: Поворотно-висувні з трьома фіксованими положеннями
- Корпус: Міцний з алюмінієвого сплаву з протиковзним гумовим покриттям
- Вологонепроникність: так
- Кріплення на штатив: є
- Захист від запотівання: корпус з азотним наповненням
- Ударостійкий: так
Комплектація
- Бінокль
- М'яка якісна сумка з ременем
- Ремінь для бінокля
- Серветка для протирання оптики
- Захисні кришки на окуляри
- Захисні кришки на об'єктиви
- Інструкція
Габарити: 142 x 62 x 190 мм
Вага: 0.81 кг
Гарантія: 2 роки
Країна виробника: Украина.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Arsenal |
| Тип | Бінокль |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | BW13-0842 |
| Вага, г | 810 |
| Винесена окулярна точка | 21 мм |
| Габарити | 142 x 62 x 190 мм |
| Гарантія | 24 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Діаметр вихідної зіниці | 5.25 мм |
| Діаметр об'єктива | 42 мм |
| Доставка/Оплата | Офіційна гарантія від виробника |
| Захист | Вологозахищені |
| Комплект постачання | Бінокль, Захисні кришки на об'єктиви, Захисні кришки на окуляри, Інструкція, М'яка якісна сумка з ременем, Ремінь для бінокля, Серветка для протирання оптики |
| Кратність | Постійна |
| Кратність наближення | 8х |
| Мінімальна дистанція фокусування | 3 м |
| Поле зору на 1000 м | 142 м |
| Реальний кут зору | 8.1 |
| Світлосила | 27.56 |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тип конструкції | Porro |
| Тип скла | BAK4 |
| Фактор сутінку | 18.33 |
- Ціна: 7 009 ₴
- Готово до відправки
- Код: BW13-0842
Бинокль Arsenal 8x42 Porro (BW13-0842)
8 346 ₴
7 009 ₴
- +380 (63) 236-11-87Lifecell
- +380 (68) 045-60-01Kyivstar
- +380 (95) 535-58-99Vodafone



