


Бинокль Arsenal 8х25 DCF (WPA-825BR) має водонепроникний, азотонований корпус із міцного полікарбонату, армованого скловолокном. Можливе тривале перебування бінокля під дощем, снігом або в умовах підвищеної вологості. Зверху корпус покритий гумовим шаром, що підвищує ударостійкість бінокля. Лінзи мають повне мультипросвітлювальне покриття, що забезпечує чітку, контрастну та яскраву картинку. Винесена окулярна точка та поворотно-висувні наочники дають змогу вести спостереження, не знімаючи окулярів. Бінокль має великий барабан центрального фокусування, що забезпечує плавне та точне настроювання, а також діоптричне настроювання правого окуляра для точного відповідності індивідуальним особливостям зору. Гумове покриття корпусу зі спеціальними виїмками для пальців створює комфортність спостережень і надійність під час утримання бінокля в руках. Лінзи та призми бінокля виготовлені зі скла, що не містить домішок олива та мишачка й безпечні для довкілля.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Arsenal |
| Тип | Бінокль |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | WPA-825BR |
| Вага, г | 282 |
| Винесена окулярна точка | 18 мм |
| Габарити | 101 х 42 х 117 мм |
| Гарантія | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Діаметр вихідної зіниці | 3.12 мм |
| Діаметр об'єктива | 25 мм |
| Доставка/Оплата | Офіційна гарантія від виробника |
| Захист | Вологозахищені |
| Комплект постачання | Бінокль, Захисні кришки для об'єктивів, Захисні кришки для окулярів, Інструкція, М'яка сумка з ремінцем для зберігання і транспортування, Ремінець для бінокля, Серветка для чищення оптики |
| Кратність | Постійна |
| Кратність наближення | 8х |
| Мінімальна дистанція фокусування | 3 м |
| Поле зору на 1000 м | 102 м |
| Реальний кут зору | 5.8 |
| Світлосила | 9.8 |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тип конструкції | Roof |
| Тип скла | BK7 |
| Фактор сутінку | 14.1 |
- Ціна: 3 319 ₴
- Готово до відправки
- Код: WPA-825BR
Бинокль Arsenal 8х25 DCF (WPA-825BR)
3 839 ₴
3 319 ₴
- +380 (63) 236-11-87Lifecell
- +380 (68) 045-60-01Kyivstar
- +380 (95) 535-58-99Vodafone



