-20%










Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Бінокль Celestron Granite 8x42 Roof ED (71370) виробника Celestron обладнаний ED лінзами, що забезпечують різке зображення від краю до краю з чудовою корекцією кольору. Вологонепроникний корпус заповнений інертним газом. Виготовлений із магнієвого сплаву, що оберігає бінокль від механічних пошкоджень. Невелика вага бінокля Celestron Granite оцінять туристи, мисливці та прихильники спортивних змагань.
Характеристики:
- Збільшення: 8 x
- Тип збільшення: фіксованийДіаметр об'єктива: 42 мм
- Тип призм: Roof
- Матеріал призмів: BAK4
- Просветление: Fully Multi Coated
- Діаметр вихідної зіниці: 5.25 мм
- Светосила: 27.56
- Фактор сутінку: 18.33
- Винос вихідної зірки: 17 мм
- Фокусування: центральна
- Межа фокусування від: 2 м
- Поле зору на 1000 м: 129м
- Вага: 680 г
Ступінь захисту:
- водонепроникність
- газонаповнення
- міцний магнієвий корпус
Особливості:
- ED — скло
- висувні наміники
- кріплення на штатив
- з'єднання "відкритий міст"
- фазова корекція
Комплектація
- Бінокль
- М'яка якісна сумка
- Ремінь для сумки
- Ремінь для бінокля
- Серветка для протирання оптики
- Захисні кришки на окуляри
- Захисні кришки на об'єктиви
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Celestron |
| Тип | Бінокль |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 71370 |
| Вага, г | 680 |
| Винесена окулярна точка | 17 мм |
| Гарантія | 60 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Діаметр вихідної зіниці | 5.25 мм |
| Діаметр об'єктива | 42 мм |
| Додаткові характеристики | Захист: водонепроникний, газозаповнений, Кріплення на штатив, Оптична конструкція: Roof, Призми: BаК-4, Просвітлення: багатошарове Fully Multi-Coated, Система фокусування: центральна |
| Доставка/Оплата | Офіційна гарантія від виробника |
| Захист | Вологозахищені |
| Комплект постачання | Бінокль, Захисні кришки на об'єктиви, Захисні кришки на окуляри, М'яка якісна сумка, Ремінь для бінокля, Ремінь для сумки, Серветка для протирання оптики |
| Кратність | Постійна |
| Кратність наближення | 8х |
| Мінімальна дистанція фокусування | 2 м |
| Поле зору на 1000 м | 129 м |
| Реальний кут зору | 6.5 |
| Світлосила | 27.56 |
| Країна реєстрації бренду | США |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тип конструкції | Roof |
| Тип скла | BAK4 |
| Фактор сутінку | 18.33 |
- Ціна: 30 240 ₴
- Готово до відправки
- Код: 71370
Бинокль Celestron Granite 8x42 Roof ED (71370)
38 017 ₴
30 240 ₴
- +380 (63) 236-11-87Lifecell
- +380 (68) 045-60-01Kyivstar
- +380 (95) 535-58-99Vodafone
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.





