




Оптимальне зберігання для ідеальної насолоди сигарою означає: стежити за цифрами. Якість і термін придатності ваших сигар залежать від ідеального зберігання. Ви вже маєте х'юмідор?
Тоді все, що вам потрібно, це цифровий термогігрометр: З першого погляду перевірте стан ваших сигар. 18-22 градуси Цельсія та вологість 65-75% — ідеальні умови для зберігання.
Його великий дисплей показує температуру, а також вологість усередині х'юмідора.
Ще швидше подивитися на смайлик, який символізує зону кліматичного комфорту: Він усміхається? Ідеально — це означає, що рівень вологості в х'юмідорі правильний. Якщо смайлик робить нейтральне або недружне вираження обличчя впродовж тривалого періоду, наприклад, якщо вологість вища за 75%, треба вжити заходів.
Ви маєте еталонний вимірювальний пристрій, і ви хотіли б час від часу перевіряти свій х'юмідорний гігрометр і, можливо, підрегулювати або відрегулювати його? Це легко можливо з нашим продуктом.
Ми розробили цей компактний пристрій із простим і елегантним дизайном для справжніх поціновувачів сигар. Вимірювальний пристрій може бути встановлений у вашій коробці для сигар (Ø 44 мм) або, як альтернатива, прикріплений до скла вітрини за допомогою тримача, якщо у вас, наприклад, благородний х'юмідор зі скляною кришкою, у якому ви не хочете свердлити отвір.
До речі: Чи знаєте ви, що, наприклад, сигара Havana може зберігатися в такий спосіб до 15 років у разі ідеального зберігання? Ви, ймовірно, не хочете зберігати свої сигари так довго. Але якщо ви це зробите, цей невеликий помічник допоможе вам!
ФУНКЦІЇ:
- Для вимірювання температури та вологості
- Точність: температура ±1 °C, вологість ±4% за 30...85%
- Може бути відкалібрований
- Індикатор рівня комфорту (смайлик)
- Макс.-мін. функція
- Хромований корпус для вбудовування або для монтажу з тримачем на склі
ХАРАКТЕРИСТИКИ:
- Діапазон вимірювання температури: -10...+60 °C
- Діапазон вимірювання вологості: 10...99 %
- Матеріал корпусу: Пластик
- Колір корпусу: Сріблястий
- Спосіб встановлення: Настінний
- Джерело живлення: Батарейка
- Тип батарейки: 1 x 3 В CR 2032
- Батарейка в комплекті: Так
- Розміри: 5 x 1.7 x 5 см
- Вага: 0.024 кг
КОМПЛЕКТАЦИЯ:
- Термогігрометр
- Батарейка
- Тримач із самоклейною плівкою (для х'юмідорів зі скляною кришкою)
- Інструкція з експлуатації
МІЦНІСТЬ ЯКОСТІ TFA:
- Продукція від TFA переконує в функціональності та дизайні.
QUALITY-PRODUCT by:
- TFA Dostmann GmbH & Co.KG
- Germany
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TFA |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN | 4009816039101 |
| Kat. Nr. | 30.5056.54 |
| Артикул | 30505654 |
| Вид | Електронний |
| Гарантія | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Діапазон вимірюваної вологості | 10...99 % RH |
| Діапазон вимірюваної температури | От -10 до +60 °C |
| Додаткові функції | Індикатор рівня комфорту, Калібрування |
| Додаткові характеристики | Вага: 0.024 кг, Діапазон вимірювання вологості: 10...99 %, Діапазон вимірювання температури: -10...+60 °C, Монтажні розміри: діаметр 44 мм, Розміри: 5 x 1.7 x 5 см, Роздільна здатність вологості: 1%, Роздільна здатність температури: 0.1 °C, Швидкість оновлення: кожні 20 секунд |
| Доставка/Оплата | Офіційна гарантія від виробника |
| Одиниці виміру | Градуси за Цельсієм / Фаренгейтом |
| Комплектація | Тримач із самоклейною плівкою (для х'юмідорів зі скляною кришкою), Батарейка, Термогігрометр, Інструкція з експлуатації |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Призначення | Кімнатний |
| Харчування | Батарейка 1 x 3 В CR2032 (у комплекті) |
| Спосіб установки | На магните, На стекло |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тип | Термогігрометри |
| Точність | Вологість: ±4% (30...85 %), Температура: ±1 °C |
| Колір | Сріблястий |
- Ціна: 1 112 ₴
- Готово до відправки
- Код: 30505654
Термогігрометр для х'юмідорів TFA (30505654)
1 270 ₴
1 112 ₴
- +380 (63) 236-11-87Lifecell
- +380 (68) 045-60-01Kyivstar
- +380 (95) 535-58-99Vodafone








