




Ідеальний помічник на кухні для всіх шанувальників м'яса, барбекю та гурманів. Чи подобається вам рожевий стейк із яловичини, ніжна свиняча вирізка або хрустка домашня птиця, цей термометр покаже вам ідеальну температуру приготування й одночасно виміряє температуру в духовці. Отже, ваша страва готується до досконалості.
Щуп для проникнення з неіржавкої сталі з тонким наконечником просто вставляється в м'ясо, і тепер ви можете в будь-який момент рахувати температуру всередині продукту. Цей практичний інструмент є термостійким і може залишатися в духовці або грилі впродовж усього процесу приготування. Термометр також ідеально підходить для приготування за низької температури.
Температура вимірюється за допомогою перевіреної біметалевої технології.
ФУНКЦІЇ:
- Для контролю внутрішньої температури м'яса
- Одночасний контроль температури в духовці
- Виготовлений із високоякісної неіржавкої сталі
- Для духовки та жаркого
- Індикація рівнів готовності: недосмажений — середній — готовий
- Температура вимірюється за допомогою перевіреної біметалевої технології
- Зареєстрований TFA патент на дизайн
ХАРАКТЕРИСТИКИ:
- Діапазон вимірювання температури всередині м'яса: +45...+105 °C
- Діапазон вимірювання температури в духовці: +50...+300 °C
- Матеріал корпусу: Нержавіюча сталь
- Колір корпусу: Сріблястий
- Розміри: Ø 7.4 x 11.5 см
- Вага: 0.055 кг
КОМПЛЕКТАЦИЯ:
- Термометр
МІЦНІСТЬ ЯКОСТІ TFA:
- Зареєстрований TFA патент на дизайн.
- Продукція від TFA переконує в функціональності та дизайні.
QUALITY-PRODUCT by:
- TFA Dostmann GmbH & Co.KG
- Germany
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TFA |
| Додаткові характеристики | |
| Колір | Рожевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN | 4009816033031 |
| Kat. Nr. | 14.1027 |
| Артикул | 141027 |
| Вага, г | 55 |
| Вид | Механічний |
| Вид щупа | Вбудований |
| Гарантія | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Діапазон температур | +45...+105 °C всередині м'яса, +50...+300 °C у духовці |
| Доставка/Оплата | Офіційна гарантія від виробника |
| Одиниці виміру | Градуси за Цельсієм |
| Матеріал | Матеріал корпусу: нержавіюча сталь, Матеріал щупа: нержавіюча сталь |
| Призначення | Для м'яса |
| Розміри | 7.4 x 7.4 x 11.5 см |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Країна-виробник товару | Німеччина |
| Точність | 1 °C всередині м'яса, 5 °C у духовці |
- Ціна: 709 ₴
- Готово до відправки
- Код: 141027
Кухонний термометр для обсмажування TFA (141027)
956 ₴
709 ₴
- +380 (63) 236-11-87Lifecell
- +380 (68) 045-60-01Kyivstar
- +380 (95) 535-58-99Vodafone




