-5%










Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ваша духовка може мати ручку регулювання температури, але вона часто неабияк відрізняється від фактичної температури в робочій камері.
За допомогою зручного термометра ви завжди тримаєте в полі зору фактичну температуру у вашій духовці, так що навіть страви, що вимагають особливої температури, гарантовано приготуються.
Практичний і термостійкий прилад може залишатися в духовці або на грилі впродовж усього процесу обсмажування.
ФУНКЦІЇ:
- Для контролю температури духовки
- Температура вимірюється за допомогою перевіреної біметалевої технології
- З гнучким тримачем і обертовою шкалою
- Виготовлений із високоякісної неіржавкої сталі
- Для підвішування, встановлення або кріплення до напрямних духовки
ХАРАКТЕРИСТИКИ:
- Діапазон вимірювання температури: +50...+300 °С
- Матеріал: Нержавіюча сталь
- Розміри: 6.7 (7.1) x 5.4 x 2.4 (3.3) см
- Вага: 0.046 кг
КОМПЛЕКТАЦИЯ:
- Термометр
- Гарантійний талон
МІЦНІСТЬ ЯКОСТІ TFA:
- Зареєстрований TFA патент на дизайн.
- Продукція від TFA переконує в функціональності та дизайні.
QUALITY-PRODUCT by:
- TFA Dostmann GmbH & Co.KG
- Germany
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | TFA |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 14103060 |
| Особливості | Щоб контролювати температуру духовки, виготовлений з високоякісної нержавіючої сталі, з гнучким держаком і шкали, що обертаються |
| Спосіб установки | Настільний/настінний |
| Габарити (ВхШхГ) | 6.7 (7.1) x 5.4 x 2.4 (3.3) |
| Комплектація | Термометр, Гарантійний талон |
| Гарантія | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Дисплей | Аналоговий |
| Діапазон вимірювання температури | +50…+300 °C |
| Дозвіл | 5 °C |
| EAN | 4009816037893 |
| Вага | 0.046 |
| Kat. Nr. | 14.1030.60 |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Призначення термометра | Для духової печі |
| Мінімальна температура вимірювання (°C) | 50 град. |
| Максимальна температура вимірювання (°C) | 300 град. |
| Одиниці виміру | Суцільний °C |
| Ціна поділки | 5 град. |
| Тип термометра | Механічний |
| Додаткові характеристики | |
| Колір | Сірий |
| Можливість підвішування | Да |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 67 мм |
| Ширина | 54 мм |
| Вага | 46.0 |
| Довжина: | 24 мм |
- Ціна: 579 ₴
- Готово до відправки
- Код: 14103060
Термометр для духовки TFA (14103060) 50-300 °C Нержавіюча сталь
608 ₴
579 ₴
- +380 (63) 236-11-87Lifecell
- +380 (68) 045-60-01Kyivstar
- +380 (95) 535-58-99Vodafone
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.


