


щонайменше дві третини життя людини проводяться в приміщенні. Чи відчуваєте ми себе добре та комфортно вдома, багато в чому залежить від якості повітря в приміщенні. У занадто вологих приміщеннях росте цвіль, але надмірно сухе повітря може завдати шкоди нашому здоров'ю, а також постраждають домашні тварини, рослини, дерев'яні підлоги й антикварні меблі.
Денного світла досить для живлення термогігрометра TFA "ECO SOLAR", позаяк це екологічно чистий пристрій працює на сонячній енергії й ідеально підходить для моніторингу температури та вологості у вашому домі.
Ви можете легко стежити за температурою та вологістю та регулювати їх за допомогою спрямованого обігріву та вентиляції. Це створює приємне та здорове середовище проживання й навіть заощаджує витрати на опалення. Найвищі та найнижчі значення зберігаються і відбиваються під час натискання на кнопку.
Тонкий, гладкий дизайн термогігрометра "ECO SOLAR" не тільки естетично приємний, але й корисний для природи.
ФУНКЦІЇ:
- Для здорового клімату в приміщенні
- Моніторинг температури та вологості в приміщенні
- Встановлення настільне/настінна
- Макс.-мін. значення
- На сонячних батарейках
- Допомагає заощаджувати енергію
- Зареєстрований дизайн TFA
Оптимальна температура та вологість повітря розрізняються залежно від типу приміщення:
- Коридори: температура 15 °C, вологість 40 — 60 %
- Спальня: температура 16-18 °C, вологість 50-70%
- Кухня: температура 18 °C, вологість 50 — 70 %
- Вітальня: температура 20 °C, вологість 40 — 60 %
- Ванна: температура 23 °C, вологість 50 — 70 %
Термогігрометр рекомендується для використання в побутових житлових приміщеннях (допокою, спальня, дитяча, кухня, ванна...).
МІЦНІСТЬ ЯКОСТІ TFA:
Зареєстрований TFA патент на дизайн.
Продукція від TFA переконує в функціональності та дизайні.
QUALITY-PRODUCT by:
TFA Dostmann GmbH & Co.KG
Germany
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TFA |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 305017 |
| Вид | Електронний |
| Гарантія | 60 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Діапазон вимірюваної вологості | 20...99 % RH |
| Діапазон вимірюваної температури | -20...+70 °C |
| Додаткові характеристики | Вага виробу: 0.058 кг, Габарити (ВхШхГ): 9 x 9 x 1.8 (4.7) см |
| Доставка/Оплата | Безкоштовна доставка відділення Укрпошти |
| Одиниці виміру | Градуси за Цельсієм |
| Комплектація | Батарейка, Термогігрометр, Інструкція з експлуатації |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Призначення | Кімнатний |
| Харчування | Сонячна батарея + резервна батарея (1 х 1.5 В LR44) |
| Спосіб установки | Настінний, Настільний |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тип | Термогігрометри |
| Точність | Дозвіл (вологість): 1 % RH, Дозвіл (температура): 0.1 °C, ±1°C |
- Ціна: 1 473 ₴



