

Практичний дощемер для легкого та точного визначення кількості опадів, виготовлений із високоякісного та стабільного пластику. Щоб результат був якомога точнішим, датчик дощу має бути поміщений на відповідний стрижень на висоті майже один метр над землею. Він має стояти вертикально та не мати перешкод, як-от будівлі або дерева. Вимірювальний циліндр легко знімається з тримача для спорожнення.
Ідеальний помічник для саду та сільського господарства, а також для тих, хто хоче дізнатися більше про природу.
Продукт повністю виготовлений у Німеччині.
ФУНКЦІЇ:
- Пластик
- Ідеально підходить для використання в саду та сільському господарстві
- З тримачем, без стрижня
- Зроблено в Німеччині
МІЦНІСТЬ ЯКОСТІ TFA:
Основним елементом TFA є власне виробництво механічних погодних інструментів. Ми створюємо продукцію, що відповідає етикетці «Зроблено в Німеччині», з використанням найсучасніших технологій виробництва та традиційного ремісничого виробництва.
QUALITY-PRODUCT by:
TFA Dostmann GmbH & Co.KG
Germany
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TFA |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Матеріал | Пластик |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Кріплення на стіну | Так |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 202 мм |
| Ширина | 82 мм |
| Глибина | 82 мм |
| Вага | 0.11 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 471006 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Додаткові характеристики | Вимірювальний циліндр легко знімається, З тримачем, Без стрижня |
| Вид | Рідинний |
| Спосіб установки | Настінний, Настільний, Настільний/настінний |
| Сигнали тривоги | Рівень опадів |
| Зовнішні датчики | Дощомір |
| Гарантія | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Тип | Вимірювач опадів |
| Країна-виробник товару | Німеччина |
| Габарити датчика (ВхШхГ) | 20.2 x 8.2 (8.6) x 8.2 (11.6) |
| Доставка/Оплата | Оплачуємо комісію за накладений платіж (Нова Пошта) |
| EAN | 4009816381460 |
| Метео виміру | Кількість опадів |
- Ціна: 349 ₴
- Готово до відправки
- Код: 471006
Вимірювач опадів TFA (471006)
386 ₴
349 ₴
- +380 (63) 236-11-87Lifecell
- +380 (68) 045-60-01Kyivstar
- +380 (95) 535-58-99Vodafone



