




Сучасний дощемер із новим функціональним дизайном, виготовленим з атмосферостійкого пластику, для легкого та точного визначення кількості опадів. Ви отримуєте дуже точні показання завдяки великому діаметру, а шкала легко читається навіть за невеликої кількості опадів.
Кришка у формі воронки захищає від випаровування.
Практичний тримач можна вставити прямо в землю або прикріпити до стрижня.
Продукт повністю виготовлений у Німеччині.
ФУНКЦІЇ:
- Новий функціональний дизайн
- Ідеально підходить для використання в саду та сільському господарстві
- Пластик
- Великий діаметр для високоточних результатів вимірювання, дуже гарна читаність навіть за невеликої кількості опадів
- Знімна кришка у формі воронки (проти випаровування)
- Тримач для вставки прямо в землю або для встановлення на стовп
- Зареєстрований дизайн TFA
- Зроблено в Німеччині
МІЦНІСТЬ ЯКОСТІ TFA:
Зроблено в Німеччині.
Основним елементом TFA є власне виробництво механічних погодних інструментів. Ми створюємо продукцію, що відповідає етикетці «Зроблено в Німеччині», з використанням найсучасніших технологій виробництва та традиційного ремісничого виробництва.
Зареєстрований TFA патент на дизайн.
Продукція від TFA переконує в функціональності та дизайні.
QUALITY-PRODUCT by:
TFA Dostmann GmbH & Co.KG
Germany
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TFA |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Матеріал | Пластик |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 305 мм |
| Ширина | 122 мм |
| Глибина | 122 мм |
| Вага | 0.227 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 471008 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Додаткові характеристики | Всепогодний і міцний, Тримач для вставки прямо в землю або для установки на стовп, Знімна кришка в формі воронки з захистом від випаровування |
| Вид | Рідинний |
| Спосіб установки | Настінний, Настільний, Настільний/настінний |
| Сигнали тривоги | Рівень опадів |
| Зовнішні датчики | Дощомір |
| Гарантія | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Тип | Вимірювач опадів |
| Країна-виробник товару | Німеччина |
| Габарити датчика (ВхШхГ) | 30.5 x 12.2 x 12.2 |
| Доставка/Оплата | Безкоштовна доставка відділення Укрпошти |
| EAN | 4009816018458 |
| Метео виміру | Кількість опадів |
- Ціна: 789 ₴
- Готово до відправки
- Код: 471008
Вимірювач опадів TFA (471008)
933 ₴
789 ₴
- +380 (63) 236-11-87Lifecell
- +380 (68) 045-60-01Kyivstar
- +380 (95) 535-58-99Vodafone



