




Термометр для коптильні барбекю гриля тандира мангала духовки TFA (141029) — це ідеальний помічник із приготування барбекю для всіх шанувальників м'яса, шанувальників барбекю і просто гурманів. Чи то соковита тушкова свинина, реберця або ніжна свиняча вирізка, цей термометр показує ідеальну температуру в камері для непрямого грилінгу із закритою кришкою й дає змогу ідеально точно приготувати шматки м'яса в потоці гарячого повітря.
Температурні діапазони з колірним кодуванням допоможуть вам вибрати правильну температуру для копчення, гриля або підсмажування до 500 °C.
Термометр виготовлений із високоякісної неіржавкої сталі та може використовуватися як запасна частина або як модернізацію для наявного гриля, коптильні, коптильної печі або візка для гриля-барбекю.
Для кріплення до кришки, витяжці або бічній стінці потрібен отвір діаметром приблизно 10 мм.
Термометр просто вставляється в попередньо просвердлений отвір і фіксується зсередини за допомогою гайки та болта, що додається.
ФУНКЦІЇ:
- Для перевірки температури варильної камери
- З колірним кодуванням діапазонів температур (копчення/гриль/підсмажування)
- Неіржавка сталь
- Як запасна частина для наявного гриля або коптильні, для модернізації або самостійного збирання
- Встановлюється на кришку, витяжку або бічну стінку
- Необхідний діаметр отвору ок. 10 мм
- З гайкою для фіксації
ХАРАКТЕРИСТИКИ:
- Комплектація: Термометр
- Діапазон вимірювання температури: 0...+500 °С
- Матеріал: Нержавіюча сталь
- Розміри: 5.2 x 6.7 см
- Вага: 0.037 кг
КОМПЛЕКТАЦИЯ:
- Термометр
МІЦНІСТЬ ЯКОСТІ TFA:
- Зареєстрований TFA патент на дизайн.
- Продукція від TFA переконує в функціональності та дизайні.
QUALITY-PRODUCT by:
- TFA Dostmann GmbH & Co.KG
- Germany
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TFA |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 141029 |
| Особливості | Діаметр циферблата: 5.2 см |
| Вид | Механічний |
| Гарантія | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Тип | Термометр |
| Країна-виробник товару | Німеччина |
| Призначення | Для вимірювання температури їжі |
| Розміри | 5.2 x 6.7 см |
| Вага, г | 37 |
| Доставка/Оплата | Офіційна гарантія від виробника |
| Діапазон температур | 0...+500 °С |
| EAN | 4009816035493 |
| Довжина щупа | 4.1 см |
- Ціна: 724 ₴
- Готово до відправки
- Код: 141029
Термометр для коптильні барбекю гриля тандира мангала духовки TFA (141029) 0-500 °C Неіржавка сталь
923 ₴
724 ₴
- +380 (63) 236-11-87Lifecell
- +380 (68) 045-60-01Kyivstar
- +380 (95) 535-58-99Vodafone



