


Ідеальний помічник на кухні для всіх шанувальників м'яса, барбекю та гурманів. Чи подобається вам рожевий стейк із яловичини, ніжна свиняча корейка або хрустка домашня птиця, цей термометр покаже вам ідеальну температуру приготування. Отже, ваша страва готується до досконалості.
Щуп для проникнення з неіржавкої сталі з тонким наконечником просто вставляється в м'ясо, і тепер ви можете в будь-який момент рахувати температуру всередині продукту. Цей практичний інструмент є термостійким і може залишатися в духовці або грилі впродовж усього процесу приготування. Він також ідеально підходить для приготування за низької температури.
ФУНКЦІЇ:
- Для контролю внутрішньої температури м'яса
- Температура вимірюється за допомогою перевіреної біметалевої технології
- Виготовлений із високоякісної неіржавкої сталі
- Індикація зон ідеальної температури приготування
- Для духовки або гриля
- Термостійкі матеріали
МІЦНІСТЬ ЯКОСТІ TFA:
Продукція від TFA переконує в функціональності та дизайні.
QUALITY-PRODUCT by:
TFA Dostmann GmbH & Co.KG
Germany
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TFA |
| Тип | Термометр |
| Додаткові характеристики | |
| Колір | Рожевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 141002 |
| Елементи живлення | Немає |
| Вид | Механічний |
| Гарантія | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Країна-виробник товару | Німеччина |
| Матеріал | Матеріал корпусу: нержавіюча сталь, Матеріал щупа: нержавіюча сталь |
| Одиниці виміру | Градуси за Цельсієм |
| Призначення | Для продуктів |
| Розміри | 12 x 5.1 x 5.1 см |
| Вага, г | 28 |
| Точність | ±1°C |
| Доставка/Оплата | Оплачуємо комісію за накладений платіж (Нова Пошта) |
| Діапазон температур | 0...+120 °C |
| EAN | 4009816038036 |
- Ціна: 472 ₴
- Готово до відправки
- Код: 141002
Кухонний термометр для обсмажування TFA (141002)
507 ₴
472 ₴
- +380 (63) 236-11-87Lifecell
- +380 (68) 045-60-01Kyivstar
- +380 (95) 535-58-99Vodafone



