-8%










Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Тепловізійна інфрачервона камера з карткою пам'яті TFA "TC-1" (31113506) - це ергономічна і компактна тепловізійна камера, яка є ідеальним інструментом для контролю якості, технічного обслуговування устаткування і передчасного виявлення несправностей. Принцип безконтактного вимірювання дозволяє безпечно досліджувати обертаються або електричні пристрої. Для того, щоб отримувати оптимальні результати вимірювань необхідно дотримуватися правильну процедуру вимірювання.
ФУНКЦІЇ:
- ІК-тепловізійна камера; дозвіл теплового зображення 32 x 31
- Великий кольоровий дисплей: 4 x 5 см
- Режим зображення і відео, позначка часу, регульований коефіцієнт випромінювання
- Звукова і візуальна сигналізація Hi-Lo
- Регульовані колірні градієнти
- Підсвічування з 3 рівнями яскравості
- Карта Micro-SD на 8 ГБ в комплекті
- USB-кабель
ТЕХНІЧНІ ДАНІ:
- Діапазон вимірювання температури: -20...+250 °С
- Матеріал корпусу: Пластик
- Харчування: Батарейки
- Батарейки в комплекті: Так
- Тип батарейок: 4 x AA 1.5 В
- Розміри: 23.4 x 7.4 x 9.5 см
- Вага: 0.302 кг
КОМПЛЕКТАЦІЯ:
- Тепловізійна інфрачервона камера
- Батарейки
- Карта пам'яті Micro SD 8 ГБ
- USB-кабель
ЗНАК ЯКОСТІ TFA:
- Продукція від TFA переконує у функціональності та дизайні.
QUALITY-by PRODUCT:
- TFA Dostmann GmbH & Co.KG
- Germany
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TFA |
| Країна виробник | Китай |
| Мінімальний спектральний діапазон | 8 мкм |
| Максимальний спектральний діапазон | 14 мкм |
| Тип | Тепловізор |
| Колір корпусу | Синій |
| Принцип дії | Інфрачервоний |
| Одиниця виміру | °С |
| Тип візуалізації | Текстово-цифровий/Графічний |
| Мінімальний діапазон вимірювань | -20 |
| Максимальний діапазон вимірювань | 250 |
| Похибка, +/- | 2 |
| Коефіцієнт теплового випромінювання | 0.95 |
| Робоче середовище | Агресивне середовище, Газ, Вода, Неагресивне середовище |
| Загальні | |
| Живлення | Батарейки одноразові |
| Напруга | 1.5 В |
| Довжина | 95 мм |
| Ширина | 74 мм |
| Висота | 234 мм |
| Вага | 0.302 кг |
| Монітор | |
| Монітор | LCD |
| Розмір монітора | 2.8 дюйм |
| Підсвічування дисплея | Так |
| Кольоровість монітора | Кольоровий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 31113506 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Вид | Оптичний |
| Габарити (ВхШхГ) | 23.4 x 7.4 x 9.5 |
| Гарантія | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Одиниці виміру | Градуси за Цельсієм |
| Доставка/Оплата | Офіційна гарантія від виробника |
| Час відгуку | 1.0 |
- Ціна: 28 073 ₴
- Спосіб упаковки: Тепловізійна інфрачервона камера, Батарейки, Карта пам'яті Micro SD 8 ГБ, USB-кабель, Гарантійний талон
- Готово до відправки
- Код: 31113506
Тепловізійна інфрачервона камера з карткою пам'яті TFA "TC-1" (31113506)
30 511 ₴
28 073 ₴
- +380 (63) 236-11-87Lifecell
- +380 (68) 045-60-01Kyivstar
- +380 (95) 535-58-99Vodafone
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.


