




М'ясо та птиця будуть приготовлені ідеально!
Готуйте як професіонал зі 100% гарантією успіху. Це пов'язано з тим, що цифровий термометр для духовки та гриля 2 в 1 KÜCHEN-CHEF надійно інформує вас про те, коли досягається правильна температура всередині м'яса та ваша страва має ідеальний ступінь готовності. Водночас ви можете контролювати максимальний і мінімальний діапазон температури в духовці.
Високоякісний щуповий датчик із неіржавкої сталі може залишатися в духовці або грилі впродовж усього процесу приготування. Просто вставте щуп у м'ясо та виведіть термостійкий кабель із духовки.
Надтонкий наконечник щупа забезпечує швидке вимірювання й захищає структуру м'яса.
Коли буде досягнута бажана температура всередині продукту — або температура всередині духовки не буде в запрограмованому діапазоні — ви отримаєте звуковий сигнал.
Помістіть або повісьте прилад поруч із духовкою. Термометр простий у використанні та легко читається завдяки дисплею з яскравим підсвічуванням. KÜCHEN-CHEF також ідеально підходить для приготування їжі за низьких температур.
ФУНКЦІЇ:
- Одночасний контроль температури всередині продукту та температури духовки з верхнім і нижнім межею для оптимального приготування м'яса та птиці
- Може використовуватися для духовки або гриля, також ідеально підходить для приготування їжі за низьких температур
- Можуть бути встановлені індивідуальні температурні вимоги
- Оптичні й акустичні сигнали, що запобігають досягненню температури всередині продукту та коли температура духовки виходить за межі встановленого діапазону
- Час
- Підсвітка
- Мембранні кнопки для зручності експлуатації й очищення
- Щуп із високоякісної неіржавкої сталі з дуже тонким наконечником і шорсткою ручкою для надійного захоплення, штекерне з'єднання з анодованого алюмінію, ок. 1,2 м кабель із захистом від вигинання
- З монтажним магнітом і підставкою
- Зареєстрований дизайн TFA
МІЦНІСТЬ ЯКОСТІ TFA:
Зареєстрований TFA патент на дизайн.
Продукція від TFA переконує в функціональності та дизайні.
QUALITY-PRODUCT by:
TFA Dostmann GmbH & Co.KG
Germany
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TFA |
| Додаткові характеристики | |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN | 4009816032126 |
| Артикул | 14151201 |
| Вага, г | 82 |
| Вид | Електронний |
| Гарантія | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Діапазон температур | -20...+300 °C |
| Доставка/Оплата | Безкоштовна доставка відділення Укрпошти |
| Одиниці виміру | Градуси за Цельсієм |
| Матеріал | Матеріал корпусу: пластик, Матеріал щупа: нержавіюча сталь |
| Призначення | Для духовки, Для продуктів |
| Особливості | З монтажним магнітом і підставкою |
| Розміри | 9.9 (6.1) x 6.4 x 2 (9.6) см |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тип | Термометр, Щуп |
| Точність | ±1°C |
| Елементи живлення | 2 x 1.5 В AAA (немає в комплекті) |
| Елементи живлення в комплекті | Немає |
- Ціна: 3 277 ₴
- Готово до відправки
- Код: 14151201
Кухонний термометр для духовки та гриля TFA "KÜCHEN-CHEF" (14151201)
4 421 ₴
3 277 ₴
- +380 (63) 236-11-87Lifecell
- +380 (68) 045-60-01Kyivstar
- +380 (95) 535-58-99Vodafone







