

Як випливає з назви, візуальний таймер TFA "VISUAL" (38204310) робить хід часу помітнішим. Щойно бажана тривалість хвилин буде встановлена за допомогою обертової ручки — від однієї хвилини до максимум 120 хвилин — час, що залишився, зображається у формі червоної смужки дисплея. Ви можете чітко бачити, скільки часу залишилося на дисплеї зворотного відліку. Після закінчення цього часу звуковий сигнал звучатиме від 3 до 60 секунд за бажанням. Гучність також можна регулювати у двох рівнях.
Завдяки роботі від батареї таймер дуже тихо працює (без механічного тика). Компактна форма забезпечує надійну опору.
Він також чудово підходить для використання в школі, домашній роботі або для обмеження часу, що проводиться за комп'ютером, ігровою консоллю, смартфоном або перед телевізором. Кольоровий дисплей дає змогу навіть маленьким дітям відразу побачити, коли час закінчився, і вони також можуть легко його відрегулювати.
ФУНКЦІЇ:
- Кольорова індикація часу, що залишився, показує хід часу
- Просте налаштування часу за допомогою поворотної ручки
- Працює тихо
- Звуковий сигнал 3 секунди або 60 секунд
- Регульований у двох рівнях гучності
МІЦНІСТЬ ЯКОСТІ TFA:
Зареєстрований TFA патент на дизайн.
Продукція від TFA переконує в функціональності та дизайні.
QUALITY-PRODUCT by:
TFA Dostmann GmbH & Co.KG
Germany
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вага | 78 г |
| Виробник | TFA |
| Висота | 78 мм |
| Ширина | 78 мм |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина | 48 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Тип таймера | Електронний (цифровий) |
| Максимальна тривалість часу | 120 хв |
| Колір | Червоний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 38204310 |
| Гарантія | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Тип | Механічні |
| Країна-виробник товару | Німеччина |
| Розміри | 7.8 x 4.8 x 7.8 см |
| Вага, г | 78 |
| Декорування | Однотонні моделі |
| Діапазон часу | до 120 хв |
| Доставка/Оплата | Офіційна гарантія від виробника |
| EAN | 4009816032942 |
- Ціна: 1 117 ₴
- Готово до відправки
- Код: 38204310
Кухонний таймер TFA "VISUAL" (38204310)
1 177 ₴
1 117 ₴
- +380 (63) 236-11-87Lifecell
- +380 (68) 045-60-01Kyivstar
- +380 (95) 535-58-99Vodafone



